web analytics

«

»

Obchód tygodnia #122

Kull i jego kóń...

Kull i jego kóń…

Witaj upragniony piątku! W końcu możemy rzucić w kąt wszystkie inne zajęcia i zająć się tym co najważniejsze. Czym? Graniem oczywiście! Weekend minie też nam na ogrywaniu świeżo zakupionego softu u wujka Gabena.

Piątek, piątek… weekendu początek. Tak sobie podśpiewywałem kręcąc radośnie workiem z kapciami wracając do domu po szkole. W końcu dziś koniec roku szkolnego! Nagle zza rogu wychynął doktor Jolo vel. Błękitny Łoś. Stanął przede mną srożąc swe nieogolone lico po czym wytknął mnie paluchem i oskarżycielskim tonem rzekł: nie zdałeś STOOP! To był tylko sen. Jak to dobrze, że szkoły mam już za sobą. Tak więc dla kochanych gimbusów zaczęły się wakacje. Doskonale pamiętam jak się siekało w gierki w letnie, upalne wieczory. No, ale dość o tym bo mamy w ten weekend sporo do roboty. Przede wszystkim może w końcu skończę tego Wolfensteina? Nie miałem czasu… kajam się. W dodatku na Steamowych wyprzedażach kupiłem sobie kilka gierek, których zakupu w ogóle nie planowałem. Za grosze wziąłem State of Decay i kilka innych tytułów. Niestety zakupiłem też Dark Souls. Naiwnie sądziłem, że tym razem dam radę (kiedyś odbiłem się od tej gry po kilku minutach). Niestety położył mnie drugi Boss (ten na zamkowych blankach) i jakoś nie mam siły na razie w to grać. Choć muszę przyznać ze zdziwieniem, że DS zaczyna mi się podobać. Zastanawiam się nawet nad zakupem dwójki.

Co jeszcze? Z gier to już chyba wszystko, ale czeka mnie też uczta czytelnicza! Zakupiłem zbiór opowiadań Roberta E, Howarda „Kull Banita z Atlantydy”. Tak więc razem z protoplastą Conana wyruszę na wyprawę do mrocznego uniwersum fantasy.

Gorącą informacją ostatnich dni jest też nadchodząca reaktywacja pisma Secret Service. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem to polubcie SS’a na Fejsiku.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Kolega Digital_Cormac gra właśnie w Metro Last Light co możecie obejrzeć w naszej GTV.