web analytics

«

»

Obchód tygodnia #116

Kristy gra...

Kristy gra…

Nareszcie upragniony piątek! W końcu można odsapnąć i… przygotować się do powodzi. Zabieramy worki z piaskiem i idziemy barykadować dom Cormaka. Ciekawe, czy wcześniej zaleje go woda, czy może krew z powodu Playstation 3, które doprowadza go do szewskiej pasji. Nie wierzycie? To czytajcie dalej. Na deser cycki, Kim walczy z USA, a także agent Blaskowitz walczący z Niemcami… o pardon! Z NAZISTAMI. Przecież nie wypada wypominać sąsiadom ich tournée po Europie – nawet w grze wideo z alternatywną historią.

No to mamy w końcu upragniony weekend. Co robimy? Marzniemy, bo za oknem wieje paskudny wiatr i sieka deszcz. Premier Donald zapowiadał podtopienia no i nasz redakcyjny kolega digital_cormac właśnie przygotowuje swoją chatkę do odparcia fali powodziowej (chyba). Pewnie przygotował już sobie flaszki z napojami wysokoprocentowymi i zamknął się na strychu z Playstation 3 i gra w drugą odsłonę Uncharted. A co zresztą? Doktor Jolo ostatnio walczy z UFOkami w X-Com, a mnie niczym wir wciągnął znowu Skyrim. Tak jest! Zabijam smoki i szwendam się po całej prowincji. Kupiłem Lydii nową zbroję, a sam nabiłem już dwa poziomy i ulepszyłem sobie miecz! Ach jak ja uwielbiam cRPGi. Jak tylko skończę ten „Obchód…” to wracam do mojego Dragonborna. Moje zmagania w „S” będziecie mogli obserwować rzecz jasna na żywo w naszej GRAstroskopia.TV.

Co jeszcze? Oj chyba tylko Skyrim będzie na tapecie przez najbliższe dni. A potem? Potem Wolfenstein. Przyznam z ręką na sercu, że pierwsze zapowiedzi tego tytułu nie wywołały u mnie absolutnie żadnych emocji. Powiem więcej – uważałem, że nowy „Wolf” jest w tym roku absolutnie zbędny. Teraz… po obejrzeniu kilku materiałów wideo, a także poniższego zwiastuny jestem napalony jak szczerbaty na suchary.

Oczywiście sięgnę też po jakąś lekturę. Aura za oknem wręcz zachęca do wtulenia się w fotel z ciepłą herbatą i dobrą książką. Moim weekendowym wyborem jest „Nic świętego” autorstwa Elizabeth Ann Scarborough.

A Wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser Kim i zwiastun Wolfensteina w którym zabijamy tych no Nazistów! Nie Niemców! N-A-Z-I-S-T-Ó-W. Okay, a gdzie te cycki? Jak to gdzie? w czasopiśmie dla graczy o którym pierwszy napisał kanadyjski wortal. Ciekawe czy ta 32 letnia (tak, tak) Kristy Ann z okładki nie stać na nowe okulary. Bo te oklejone plastrem wyglądają fatalnie, a może po prostu miała inne priorytety – zrobienie sztucznych cycków ;).