web analytics

«

»

Obchód tygodnia #115

Na zdroowie...

Na zdroowie…

Doktor GRYman zaprasza na kolejny obchodzik! Znowu oddajemy się orgii grania, picia piwa, łiskacza i innych mniej, lub bardziej podejrzanych trunków. Dlaczego pijemy? W końcu to jest szpital, a w szpitalu się za kołnierz nie wylewa. Na deser wideo z gry Sunset Overdrive.

Coś ostatnio motywem przewodnim na „Grastro” jest alkohol. Jak tak dalej pójdzie to zmienimy nazwę na ALKOholoskopia, albo coś. Dlaczego? Ponieważ ostatnio coś sporo pijemy. Najbardziej alkoholizuje się kolega doktor digital_cormac choć ostatnio twierdzi, że pija tylko piwo (leczniczo!). Ja natomiast eksperymentuję z cydrem, który ostatnimi czasy jest moim numerem jeden. Coppertop raczy się łiskaczami, a Jolo uznaje tylko koktajl chmielowy. Nie wiem co pija polo_tuc, ale jak na Szwabiska przystało pewnie po cichutku rąbie jakiegoś Jagermeistera. No dobrze, ale w końcu mamy weekend i poza spożywaniem napojów alkoholowych mamy czas, aby w coś pograć. W co zatem będziemy się bawić?

Nie mogę mówić za kolegów, ale jeden z nas – ten, który ostatnio kupił PS3 – męczy się z Heavy Rain choć bardzo namawiam go to tego, aby w końcu odpalił Uncharted 2. Ja będę walczył w Skyrimie. Nadal nie wziąłem się na poważnie za przygody w uniwersum TES. Bardzo też liczę, że w ten weekend pokopiemy wspólnie w Terrari. Oczywiście naszą rozgrywkę będziecie mogli obserwować w Telewizji szpitalnej – ostatnio nadajemy nocami Darks Souls 2.

Zgodnie z naszą świecką tradycją sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dwa dni jest książka Patricka Rothfussa „Imię wiatru”.

A Wy? Co będziecie pić… to znaczy co będziecie robić w ten weekend? Na deser Skyrim i wideo z gry Sunset Overdrive.