web analytics

«

»

Obchód tygodnia #111

Wing Commander?

Wing Commander?

Nadszedł piątek, a to oznacza, że… będziemy się alkoholizować trunkami wyskokowymi. A co myśleliście? W końcu to szpital, a w szpitalach się za kołnierz nie wylewa. Poza tym obejrzyjcie z nami gameplay z gry Star Citizen. Osobiście i tak nie wierzę, że ta gra wyjdzie poza projekt Kickstarter, ale kto wie? Dowiecie się też kto z nas kupił konsolę.

Jest piątek? Jest! Jest piwo i inne alkohole? Są! Piszę ten tekst trochę przed godziną 20 i w tym samym momencie kolega digital_cormac kupuje w sklepie jakieś piwsko i być może łiskacza. Ja mam kilka browczyków i „shoty” wódeczkowe. Tak, tak. Od pewnego czasu ze zgrozą zauważam, że przez kolegów z GRAstrolegionu zacząłem więcej pić. Ilekroć gramy wspólnie w jakąś grę (Borderlands 2, SW TOR, Neverwinter) towarzyszy nam alkohol. Oczywiście wszyscy jesteśmy dorośli, ale powoli zaczyna mnie niepokoić ta prawidłowość ;).

Ok, ale w końcu jest weekend. W co będziemy grać? Już o 21 razem z kolegą Cormakiem odwiedzimy Defiance, albo i nie – zależy od naszego kaprysu. Muszę też powiadomić z radością, że d_c zakupił wczoraj konsolę! Tak jest grono posiadaczy Playstation 3 na GRAstroskopii powiększa się! Wiwat konsole. Co jeszcze? W najbliższych dwóch dniach pogram sobie w Thiefa.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami Moją lekturą na najbliższe dwa dni będzie Północ Galaktyki Alastair’a Reynoldsa.

Na deser polecamy gameplay ze Star Citizen. Podoba się Wam? Zapraszamy także do naszej Telewizji Szpitalnej.