web analytics

«

»

Obchód tygodnia #107

slug3Witajcie w kolejnej odsłonie naszego piątkowego cyklu. Zaczyna się weekend co oznacza, że będziemy grać i Tłiczować w naszej „Telewizji szpitalnej”. Bijemy też hiszpańskie zombiaki w jednej z najlepszych gier survival-horror.

Piątek, nareszcie piątek. Kończy się ciężki tydzień i można odrobinę odpocząć. Jak? Oczywiście w gronie kolegów z GRAstrolegionu. W co będziemy dziś grać? Jeszcze nie wiemy, ale naszą rozgrywkę będziecie mogli podziwiać na żywo w GTV. Ja spędzę też trochę czasu w najnowszym Thiefie o którym pisałem w tym tekście. Co jeszcze? W usłudze Steam zakupiłem grę Metal Slug 3. Nie mogłem się oprzeć tej MEGA klasyce. A skoro już mówimy o klasyce to być może poświęcę odrobinę wolnego czasu na rozgrywkę w Resident Evil 4 Ultimate HD Edition. Ten tytuł choć nadgryziony już nieco zębem czasu nadal pozostaje, moim skromnym zdaniem, tytułem wybitnym i najlepszą częścią serii RE.

Tak więc w planach kilka mocnych tytułów do ogrania, ale przecież nie tylko „elektroniczna rozrywka” nam w głowie. Sięgam zatem na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dwa dni jest Północ Galaktyki Alastair’a Reynoldsa.

A wy? Co robicie w ten weekend? Na koniec wideo z Metal Slug 3.