web analytics

«

»

Obchód tygodnia #105

Mów do ręki...

Mów do ręki…

Jest piątek? Jest! Kurier dotarł i jest także Thief. Tak więc już wiecie co będziemy robić w ten weekend. No, ale to nie wszystko. Przecież nie samymi grami człowiek żyje. Odliczamy też minuty do sesji na żywo. W co? A zgadnijcie.

Nadszedł weekend i możemy oddać się orgii grania. Niestety dziś nie będziemy grać w co-opa ponieważ do jednego z „dohtorów” zawitała rodzina i musi się teraz sztucznie uśmiechać, wznosić toasty do szwagra itd. Co zresztą? Reszta gra! Ja na przykład mam na tapecie najnowszego Thiefa. W końcu kurier dotarł. Wyrwałem mu z rąk paczkę niczym jakiś bandzior ;) i już o 20:40 zaczniemy Live streaming z sesji w „Złodzieja”. Nasze zmagania z tym tytułem możecie oglądać w naszej Grastro TV, albo na witrynie Twitcha. Do wyboru, do koloru. Jeszcze nie wiem, czy włączę mikrofon – jakby nie patrzeć przed godziną 22 kląć nie można. Teraz jeszcze szybki spacer z psinką i do grania! W sobotę mam nadzieję, że zagramy wspólnie w Borderlands 2. Piracki dodatek naprawdę daje nam w kości, ale to dobrze – jest wyzwanie. Jak zapewne już czytaliście zrezygnowaliśmy z zabawy w The Elder Scrolls Online i oddaliśmy nasze kody do bety, ale nadal jesteśmy zaintrygowani i liczymy, że coś dobrego się wykluje z tej produkcji. Kto wie? Może nawet kupimy sobie abonament?

Ciekawe, czy Thief mi się spodoba. Uwielbiałem Dishonored, a także grałem w poprzednie „T”. Mam pewne wątpliwości co do tego tytułu, ale nie będę się uprzedzał zawczasu. Trochę przykro, że gra działa tak sobie i wymaga jeszcze wielu poprawek – Internet aż huczy od tematów związanych z kłopotami (optymalizacja itp.) tej gry.

Oczywiście nie można tylko grać i grać! Tradycyjnie zagłębię się w lekturze. Moim weekendowym wyborem jest pierwszy tom Lewiatana Scotta Westerfelda.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend?