web analytics

«

»

Obchód tygodnia #101

neverwinterNo i mamy piątek, a przed nami nowa setka „obchodzików”. Jak co tydzień pytamy was co będziecie robić w weekend. My oczywiście gramy. Tylko trochę zimno i to nie tylko za oknem. Na deser muzyczny Tekken. Serio!

Jest zimno! I to nie tylko dlatego, że jest zima ;). Jest zimno u mnie w domu. Na cyfrowym termometrze paskudne 12 stopni. Dlaczego? Gdzieś tam pękła jakaś cholerna rura, kaloryfery zdechły i za przeproszeniem szanownych państwa od dobrych kilkunastu godzin d**ę można myć wyłącznie lodowatą wodą. Co do przyjemności RACZEJ nie należy. No, ale co tam. Siedzę sobie w chłodzie i zastanawiam się w co zagrać. Mój wzrok padł na pudełko z grą Władca Pierścieni Wojna na Północy. Gierkę kupiłem jakiś czas temu w… Biedronce, ale jeszcze porządnie nie pograłem. Może w ten weekend? Szczególnie, że mam bodziec w postaci tekstu kolegi Kormaka. Co jeszcze? Być może w niedzielę razem z ekipą Grastro powrócę do uniwersum gry Neverwinter. Co jeszcze? Może w końcu skończę piątą odsłonę GTA. Tak jest! Jeszcze nie zakończyłem zabawy z piątą częścią serii. Czy skończę ten tytuł zanim pojawi się na pecetach? Być może. Jestem dobrej myśli.

Tymczasem przeniosę się do Śródziemia. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe, zimowe wieczory jest Rycerz Siedmiu Królestw George’a R.R Martina. A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

Na deser „muzyczny” Tekken.