web analytics

«

»

Obchód tygodnia #1

Ezio Grover Auditore de Big Mac

Witajcie w naszym Obchodzie tygodnia! Tym razem opatrzonym cyfrą „1”. Poprzednie wydanie było inauguracyjne, ale tak jak zapowiedzieliśmy – w naszym piątkowym cyklu będziemy Was pytać w co zamierzacie zagrać w najbliższych dniach. Weekend to przecież najlepsza pora na nadrobienie „growych” zaległości.

My oczywiście świętujemy hmm… tygodnicę ;) powstania GRAstroskopia.pl. Tak, tak to już tydzień odkąd jesteśmy w Internecie. Kilku osobom nasz skromny Bortal się spodobał, a innym nie do końca… W każdym razie nam się podoba i kropka! Oczywiście nie mogliśmy przegapić okazji do imprezy. Poniżej znajdziecie kompromitujące wideo, na którym doktor Gerwazy Gryman polewa sobie szampana (bez)alkoholowego! W każdym razie mamy za sobą pierwszy tydzień działalności i jak dotąd jest po prostu fajnie. Doktor Błękitny Łoś szaleje na Facebooku, a i reszta nie próżnuje.

No dobrze, a co z weekendem? Ja chyba spędzę najbliższą sobotę i niedzielę w towarzystwie Nathana Drake’a. Przedwczoraj w sklepie trafiłem na Uncharted 3 w bardzo atrakcyjnej cenie i po prostu nie mogłem się oprzeć. Co jeszcze? Czas skończyć Kingdoms of Amalur: Reckoning. Ta gra doprowadziła mnie niemalże do szaleństwa. Pierwsze kilka godzin byłem na totalne „nie”, ale w końcu zacząłem się przekonywać do KoA: R. W każdym razie uniwersum Amaluru zaczęło mnie powoli wciągać.

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. Dwa dni wolnego to także świetny czas na jakąś lekturę. Ja wypatrzyłem w kiosku książkę Drew Karpyshyn’a Darth Bane: Droga zagłady. To moje pierwsze spotkanie z przeflancowanym na pisarza „writerem” takich growych hitów jak Star Wars: The Old Republic, Mass Effect 1&2, KoTOR, Jade Empire i kilku innych. Niestety już pierwszy akapit tego czytadła sprawił, że niemalże zemdlałem. Pozwolę sobie na cytat: Lord Kaan, Mistrz Sithów i założyciel Bractwa Ciemności, szedł przez jatkę pola bitewnego jak ciemny cień w mroku nocy.

Tak mnie zamroczył ten ciemny cień mrocznego założyciela Bractwa Ciemności (or something), że musiałem odłożyć książkę i odsapnąć! Będę oczywiście walczył z „Ciemną Stroną NIE-mocy” pisarskiej pana Drew K., ale złudzeń co do tej lektury już nie mam.

Tak więc ja będę bawił się przy ostatnim Uncharted i czytał Star Warsy. A wy? Co zamierzacie robić w ten weekend?

PS. Też czekacie na jakieś konkrety dotyczące  Assassin’s Creed 3? Wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Czy to znaczy, że poznamy Pułaskiego, Tadeusza Kościuszko, von Steubena itd.? Ponoć jakieś konkrety o grze Ubisoft ma zdradzić za kilka dni.

 

YouTube player