web analytics

«

»

Obchód tygodnia #82

gta5Witajcie w kolejnym Obchodziku. Dziś wrzucam go trochę późno, ale mam dobrą wymówkę. Grałem w pewną grę! Nie, nie była to piąta odsłona Grand Theft Auto. Przed nami weekend! Na deser coś dla fanów serialu Breaking Bad.

Właśnie wylogowałem się z Battlefielda 3 niczym oparzony. Graliśmy sobie w GRAstroekipie aż tu nagle ktoś przypomniał mi, że dziś piątek, a więc Obchód tygodnia. Tak bardzo jestem rozkojarzony ostatnimi czasy, że zupełnie o tym zapomniałem. Tak, tak wiem… wstyd. Kajam się. No dobrze, a więc mamy w perspektywie weekend. W co będziemy grać? Ja z pewnością będę siekał w najnowszą grę od Rockstara. Grand Theft Auto V jest naprawdę świetny – nasze pierwsze wrażenia możecie przeczytać pod TYM adresem. Co jeszcze? Jak dla mnie to aż nadto, ale muszę pochwalić się pewnym wyczynem. Kilkugodzinna sesja w konsolowego Diablo III sprawiła, że powróciłem do grania w „Diaboła” na moim pececie. Nie wiem jednak, czy weekend jest na tyle długi abym mógł zagrać w coś więcej niż GTA V. Nie sądzę. Chociaż tak z drugiej strony to po recenzji doktora digital_cormaca mam ogromną ochotę zagrać w Brothers: A Tale of  Two Sons bardzo intryguje mnie ten tytuł i z pewnością niedługo zagości na dysku mojego komputera.

Oczywiście nie tylko grami człowiek żyje. Znajdę czas na lekturę. Moim wyborem na najbliższe dwa dni jest coś z gatunku SF – Ziarna Ziemi Michaela Cobleya.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać?