web analytics

«

»

Misiek zawsze puka dwa razy

To jest Miś na miarę...

To jest Miś na miarę…

No dobrze, chodzi o listonosza, ale uroczy niedźwiedź też potrafi szarpać za klamkę. Nosi też bajeranckie okulary. Nie wierzycie? No to obejrzyjcie materiał wideo o grze z fanatykiem miodku w roli głównej.

No to mamy chyba jakiś początek mody na dziwaczne gry. Pamiętacie jeszcze uroczą kozuchę z wywieszonym jęzorem o której pisał kolega digital_cormac? O taka Grand Theft Koza! A teraz przygotujcie się na przygody miśka, czyli jak sami twórcy (a raczej twórca) mówią zacytujmy: to taki mini-Skyrim, ale jesteś niedźwiedziem. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo z gry. Na razie nasz misio chodzi niczym cyrkowy „dźwiedź” na tylnich łapach, ale w ostatecznym produkcie uroczy kudłacz będzie dreptał jak każdy przyzwoity miś. Więcej o grze Bear Simulator możecie dowiedzieć się na stronie Kickstartera. Według zapewnień będą też górskie kozły!

Nie wiedzieliśmy też, że misie lubią okulary słoneczne!

A skoro już jesteśmy przy kozach to wspomniany wcześniej Goat Simulator doczekał się bardzo epickiego zwiastuna premierowego. Zwiastuna, który jawnie inspiruje się Dead Island. Oglądajcie.