web analytics

«

»

Legendarny Nanodrut w Cyberpunk 2077 [PORADNIK]

Drutem go!

Chcecie być jak Johnny Mnemonic i siekać wrogów za pomocą Monowire – znaczy się stylowego Nanodruta? Możesz go mieć już na początku rozgrywki!

Gracie w Cyberpunka 2077? Premiera, która odbyła się 10 grudnia miała swoje wzloty i upadki (więcej tych drugich). REDzi pośpiesznie wydają kolejne hotfixy naprawiające skandaliczne błędy. Cóż poradzić! Ja zwlekam z ogrywaniem CP2077. Raz, że nadal nie dostałem mojego RTX’a, a poza tym dzięki kolejnym patchom rozgrywka będzie przyjemniejsza. Mimo to mam na zegarze kilka dobrych godzin zabawy. Pograłem przede wszystkim po to, aby razem z kolegami nagrać podcast, który możecie odsłuchać pod TYM adresem.

No dobrze, ale co z tym Nanodrutem? Pamiętacie film Johnny Mnemonic i kultowy już Monowire? W Cyberpunk 2077 możecie korzystać z tej spektakularnej – i jak się okazuje bardzo efektywnej – broni. Nie mam pewności, ale ta broń była też chyba opisana w podręczniku do Cyberpunka 2020, albo w dodatku Mordercza Stal. Choć nie mam pewności musiałbym sprawdzić, ale nie chce mi się rozgrzebywać półki z podręcznikami do gier fabularnych.

Tak, czy siak Nanodruta ;) i to w dodatku LEGENDARNEGO możecie mieć już na samym początku rozgrywki. Tuż po prologu wystarczy pojechać w pewne miejsce, wejść do niczym nie wyróżniającego się na tle innych garażu i proszę bardzo! Legendarny Monowire oraz całkiem słuszna ilość gotówki trafi w wasze łapki. Poniżej macie materiał wideo na którym znajdziecie lokację, gdzie ukryte jest to cacuszko. Oglądajcie i bawcie się dobrze! No i pamiętajcie – Drutem, drutem go lej po cyberwszczepach !!!!