web analytics

«

»

Gramy w Moto Roader MC

Lubicie klasyczne wyścigi samochodowe? Chcecie poczuć znowu nostalgiczny smak dzieciństwa? W takim razie zagrajcie w Moto Roader MC!

No dobrze. MR MC nie są „klasycznymi” wyścigami. Mamy tu widok z lotu ptaka oraz… broń i gadżety! Czyli jest wszystko to co tygrysy lubią najbardziej no i nie ma to jak powrót do przeszłości, a jeśli chcemy zagłębić się w retro-przeszłości elektronicznej rozrywki to w ogóle warto zainteresować się gierkami od chłopaków z Ratalaika Games. Tym razem jest to prawdziwa gratka dla fanów „samochodzików”. Przed wami Moto Roader MC*. Gra pierwotnie pojawiła się w 1992 roku na konsoli TurboGrafx-16/PC Engine z przystawką CD. Dziś możemy zagrać na współczesnych platformach sprzętowych.

Co dostajemy grając w Moto Roader MC? czteroosobowy tryb kooperacji lokalnej – nie ma to jak wyścigi z przyjaciółmi. Kilka trybów rozgrywki i ciekawe trasy. Jak grało mi się w ten tytuł? Powiem uczciwie, że gra naprawdę wciąga. W zalewie tytułów AAA czasem warto zagrać w klasyka.

W Moto Roader MC miałem przyjemność zagrać na konsoli Xbox Series X, ale tytuł ten dostępny jest też na Playstation 4/5 oraz Nintendo Switch.

*Seria Moto Roader pojawiła się na rynku w 1989 roku.