web analytics

«

»

Godzina z Wolfenstein II: The New Colossus

Bij ich BJ! Bij Nazioli...

Bij ich BJ! Bij Nazioli…

Ameryka w łapach paskudnych Niemców… pardon, Nazistów to prawdziwe piekło na Ziemi. Na szczęście jest Blazkowicz i ludzie z Ruchu Oporu. Zobaczcie prawie godzinę z rozgrywki – naprawdę warto czekać na ten tytuł.

My tutaj w naszym szalonym szpitalu z niecierpliwością wyczekujemy jesiennej premiery drugiej odsłony Wolfensteina. Wydany w 2014 roku The New Order, a także dodatek The Old Blood (zapraszamy do naszej Diagnozy wstępnej w której gadamy o tym tytule) podbił nasze serca i z pewnością 27 października pobiegniemy do sklepów, aby zakupić drugiego Wolfa. Tymczasem możemy obejrzeć sobie dwa materiały wideo z rozgrywki – prawie godzinny z „Roswell Demo”, a także pierwsze pół godziny (no prawie) z pierwszego levelu. BJ na wózku inwalidzkim? Tego jeszcze nie było.

Jeżeli nie boicie się, że zepsujecie sobie zabawę spojlerami to oglądajcie. Na koniec ciekawostka – w nowym Wolfie nie będzie cenzury i zamiany swastyki na inne, ekhem… bardziej „neutralne” symbole. To dobrze. Teraz jeszcze czekamy, aby choć raz, na przykład w jakimś przerywniku animowanym padło słowo NIEMCY. No, ale nie można mieć wszystkiego ;)

Wolfenstein II: The New Colossus pojawi się na komputerach PC, a także konsolach Xbox One i PlayStation 4.

PS. Nie zapomnijcie także kupić naszych GRAstrokoszulek i kubeczków ;)