web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #38 – Tsioque

Przygoda dla całej rodziny!

Przygoda dla całej rodziny!

Zawsze chciałem być małą księżniczką… No dobra, może nie chciałem, ale nie zmienia to faktu, że każda księżniczka to ma klawe życie prawda? Niestety jak się okazuje nie jest to do końca prawda. Zapraszamy do 38 odsłony Diagnozy wstępnej w której przyglądamy się uroczej grze przygodowej Tsioque.

Lubicie przygodówki point-and-click? Ja wręcz uwielbiam. Od kilku dni chcę porządnie pograć w najnowsze przygody Larry’ego Laffera, ale brak mi trochę czasu. No i jeszcze są inne produkcje. Ot choćby takie jak urocza, a co najważniejsza rodzima produkcja zatytułowana Tsioque, urocza gra przygodowa dla CAŁEJ rodziny, która naprawdę mnie urzekła. Wydaje się wam, że żywot księżniczki to bułka z masłem? Może i tak, ale niestety mama-królowa wyruszyła na ratunek swoim poddanym (ziemie królestwa pustoszy paskudny potwór), a niecny mag sprokurował podłą intrygę i nasza smarkata protagonistka trafiła do ciemnego lochu. Tylko od nas zależy, czy mała, dzielna Tsioque wyjdzie obronną ręką z całej tej kabały. Tak więc zapraszamy do obejrzenia naszej Diagnozy wstępnej! No i pamiętajcie żeby uratować zeberkę w stajni!

PS. Polecamy także poprzednie wydania cyklu w których rozmawialiśmy między innymi o Project Warlock, Shadow of the Tomb Raider i Marvel’s Spider-Man.