web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #36 – Shadow of the Tomb Raider

Cień... Cień Tomb Raidera...

Cień… Cień Tomb Raidera…

Zapraszamy do kolejnej Diagnozy wstępnej. W tym odcinku przygody psychopatycznej morderczyni udającej archeolożkę. Przed wami Lara “Rambo” Croft, czyli Shadow of the Tomb Raider. Jesteście gotowi? No to zaczynamy. Oglądajcie!

Oto Lara Croft! Często doznaje obrażeń, ale się nie poddaje! Lubi nacierać się błotem i strzelać z łuku. Swoim czekanem zamordowała już setki najemników i zaciukała dziesiątki biednych zwierzaków. Wypruwa flaki nożem bez mrugnięcia okiem, a w międzyczasie najeżdża grobowce tajemniczych, starożytnych cywilizacji niszcząc wszystko dookoła. Swoim arsenałem zawstydziłaby komandosów Specnazu. Biega, skacze, pływa i strzela, rozwala co popadnie. Przecież to właśnie robią ludzie nauki nieprawdaż? Tak! Pograliśmy w najnowszą odsłonę przygód Lary. Przed wami nasz materiał wideo o grze Shadow of the Tomb Raider. Na tapecie wersje na konsolę Xbox One X oraz PC. Czy naszym doktorom spodobał się nowy Tomb Raider? O tym przekonacie się oglądając poniższą Diagnozę.

Zapraszamy także do poprzednich wydań naszego programu. Ostatnio “kontentu” jest sporo – omawialiśmy już wielki hicior ostatnich dni, czyli Marvel’s Spiderman, a także grę “Rogalika” Chasm. Wszystkie odcinki Diagnozy wstępnej obejrzycie rzecz jasna na naszym kanale YouTube.

 • Yavorsky

  Ja nawet pierwszych dwóch jeszcze nie przeszedłem, a tu już trójka. Jedynka leży na kupce wstydu razem z kilkunastoma innymi grami :D

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Jedynka bardzo fajna ze względu na setting. 2ka bardzo średnia ze względu na setting. W 3 pewnie zagram, kiedyś tam jak będzie za parę cebulionów.

 • kolabor666

  Mam tak samo zagram w tomba3 jak stanieje

 • banan

  Kupię jak stanieje teraz nie widzę sensu

 • zielonykaczuch

  Diagnoza w pyte ale Tr nie kupię może jak potanieje po prostu za dużo gier