web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #13 – Fallout 4

Gadamy o F4...

Gadamy o F4…

Nareszcie jest! Co jest? Nasza pogadanka o najnowszej grze od Bethesdy. Doktór Carnage, Randall i Konsolite rozkładają tę postapokaliptyczną produkcję na czynniki pierwsze. Słuchajcie, oglądajcie, komentujcie.

Trochę nam to czasu zajęło. Nasz materiał o czwartej odsłonie Fallouta nagraliśmy prawie miesiąc temu, ale „proces produkcyjny” nam się nieco wydłużył. Nie pytajcie dlaczego ;). Tak to czasem bywa, ale przecież nic nas nie goni, a nasz blog nie jest komercyjny (tak, tak… to tylko taka wymówka na nasze paskudne lenistwo). W międzyczasie podrażniliśmy Was „zwiastunem” z Vincentem Vegą ;). No, ale w końcu jest! Możecie słuchać i oglądać naszą dyskusję o tej jednej z najlepszych gier tego roku. A może wcale NIE najlepszej? Sprawdźcie komu czwóreczka przypadła do gustu, a kto jest na „nie”. Czy „weterani” serii będą zadowoleni?

Trzynasty odcinek „Dw” macie poniżej, a pod tym adresem możecie zapoznać się z pierwszymi wrażeniami z gry, a TU macie nasze gameplaye. Zapraszamy. Acha! Pod tym adresem możecie obejrzeć poprzednią „Diagnozę” poświęconą grze Evoland 2.

Ps. Jeszcze taz przypomnę, że materiał nagraliśmy znacznie wcześniej i jeszcze nie wiedzieliśmy, że Wiedźmin 3 zdobędzie tytuł gry roku (odetchnęliśmy z ulgą. Ponieważ zasłużył na to stokroć bardziej niż F4!).