web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #12 – Evoland 2

evoland2Witajcie w kolejnej odsłonie naszej „Diagnozy”. W tym odcinku doktor Konsolite, Carnage i Randall pochylają się nad Evoland 2. Grze, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach fanów gier z dawno minionej przeszłości. Retro górą!

W ostatnim odcinku naszego cyklu porozmawialiśmy sobie o wersji beta Star Wars: Battlefront. Dziś przyglądamy się prawdziwej i dość nietypowej perełce, czyli Evoland 2. Dlaczego ten tytuł jest taki wyjątkowy i podbił serce naszego kolegi Randala? Przede wszystkim w grze wykorzystano hmm… kilka stylów graficznych. Mamy zatem wizualia stylizowane na 8-bitowe konsole z dawnych czasów, a także grafikę 3D. W ogóle Evoland 2 to nieco dziwaczne połączenie klasycznej jRPG, bijatyki, rozbudowanej gry karcianej i… No, ale o tym już przekonacie się słuchając i oglądając naszą „Diagnozę…”. Zapraszamy.

A jeśli chcecie obejrzeć długi gameplay z gry Evoland 2 to na naszym kanale YouTube możecie podziwiać zmagania kolegi Randala.

 • derr

  Fajnie wygląda ta gierka

 • gadżet

  Świetne lubię takie gry a tej nie znałem zagram

 • kolabor666

  No powiem wam że ciekawa gra a Diagnozy coraz lepsze IMO lepsze od podcastów bo czasem tomografy mnie nie ciekawią zależy od tematu a Diagnoza dobra tematyka dobra długość itd. Wypromujcie to jakoś!

 • kornick

  o jaka sympatyczna gra. Diagnoza gites

 • bazyl

  Świetna gra polecam każdemu