web analytics

«

»

Obchód tygodnia #192

Halloween-Photos-Funny-2Witajcie w piąteczek. Przed nami Halloween, a więc oglądamy w telewizji horrory i gramy w straszne gry. A nasz trzeci Wiedźmin zgarnął Złotego Joysticka. Gratulujemy!

Nareszcie weekend. Można się zrelaksować i odliczać dni do premiery czwartego Fallouta. Na razie jednak gratulujemy Wiedźminowi 3 zdobycia nagrody Golden Joystick Award 2015. Wiesiek zgarnął tytuł Gry roku (i kilka pomniejszych – np. za oprawę wizualną i narrację). Gratulujemy. No, ale Wiedźmina 3, a także dodatek mamy już za sobą. Grało mi się świetnie, ale czas „posiekać” w coś innego. Jako, że nadchodzi Halloween kilka dni temu razem z Konsolką i Randalem pograłem sobie w Contagion. Dzielnie broniliśmy się przed hordami paskudnych zombiaków na typowym, amerykańskim przedmieściu jakby żywcem wyrwanym z jakiegoś serialu. Co jeszcze? Kilka godzin temu na Steamowej wyprzedaży za (euro)grosze nabyłem Hydrophobię. Rzućcie okiem na tą promocję. Może wybierzecie coś ciekawego dla siebie? Niektóre gry chodzą za naprawdę śmieszne pieniądze.

Co jeszcze na tapecie? Wstyd się przyznać, ale nadal nie pograłem porządnie w Mad Maxa choć mam ten tytuł od dnia premiery. Jakoś nie mogę się zabrać za przygodę na postapokaliptycznych pustkowiach.

A wy? Co będziecie robić w ten halloweenowy weekend? Przy okazji przyznania nagrody Złotego Joya zapraszamy do naszej Diagnozy wstępnej poświęconej przygodom Geralta z Rivii, którą znajdziecie pod TYM adresem.