web analytics

«

»

Tomograf #29 – Przebudzenie (bez)Nadziei

Tomograf #19 - Przebudzenie (bez)Nadziei

Tomograf #19 – Przebudzenie (bez)Nadziei

Niniejsze nagranie odnaleziono właśnie w odmętach oceanu na planecie Naboo. Nasi archeolodzy spekulują na temat źródeł jego pochodzenia i na chwilę obecną nie są w stanie podać konkretnych odpowiedzi. Czy wypłynęło ono z archiwów dokumentów propagandowych Najwyższego Porządku, gdzie zarekwirowane skrywano je przez wiele lat, aby zatuszować opinię o filmie agitującym dla zdelegalizowanego Ruchu Oporu, patetycznie nazwanym “Przebudzeniem Mocy”? Czy, z uwagi na przewagę w liczbie dwóch Lordów Sith – Darth Konsolite i Darth Karnaś – próbujących zdyskredytować opinie osobnika ukrywającego się pod pseudonimem Randall, jest to w stu procentach sfabrykowany para-dokument Nowego Porządku, mający ukazać słabość argumentów zwolenników, tak zwanej, Jasnej Strony Mocy.

Jeśli to nagranie nie dostało się w Wasze ręce drogą urzędową i nie jesteście uprawnieni do jego odsłuchania, nakazuje się jego natychmiastowy zwrot w siedzibie znajdującego się na najbliżej położonej planecie posterunku Nowego Porządku. W przypadku braku takiej możliwości, nakazuje się natychmiastowe skasowanie. Należy też niezwłocznie zadenuncjować źródło pochodzenia nagrania. Osoby uprawnione do wysłuchania niniejszego przekazu zobowiązane są przedstawić wyniki swoich badań i wnioski z nich wypływające w możliwie najszybszym terminie. Waga odkrycia genezy tego powstania może okazać się nieoceniona w dalszych podbojach dokonywanych przez Imperium. Koniec przekazu. Zapraszamy także na nasz kanał YouTube.

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 • boni

  Ale czad ;)

 • kolabor666

  Najbardziej się przychylam ku opinii Carnasia. Konsolite za bardzo jedzie a Randall zachwycony za bardzo jak pensjonarka nowym gumowym jebadełkiem ;)

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   “…Konsolite za bardzo jedzie…” tak, też słyszałem że szkoda mu czasu na prysznic :)

 • philipo

  Świetny odcinek, tyle emocji ;-)

 • zielonykaczuch

  Emocji pełno w podkascie :)