web analytics

«

»

Zapraszamy do Psychocastu!

psychocastDo czego? No… do Psychocastu, czyli zaprzyjaźnionego z naszym szalonym szpitalem podcastu Michała Sobieszaka. Kumacie? Psychocast… szalony szpital. Pasuje prawda? No i gadają o grach!

No to wstęp/zajawkę mamy za sobą. Postanowiliśmy na łamach GRAstroskopii zajawić podcast „Psychocast”. Dlaczego? A czemu nie? Nasz 50 odcinek Tomografu rodzi się w bólach (patrzę na Ciebie Randall – montuj, montuj!) więc w międzyczasie posłuchajcie sobie Psychocastu. Wszystkie odcinki znajdziecie pod adresem Psychocast.pl – jakżeby inaczej ;) No dobrze, a teraz już tekst zajawkowy z najnowszego, 114 odcinka. Acha! No i w PSychocaście występuje też nasz redakcyjny kolega Randall, a w przyszłości… STOP! Tego już nie zdradzimy, na razie!

PSYCHOCAST #114 – TRZECH STARSZYCH PANÓW I KAMIL

Czas na regularne jak w zegarku, co półroczne nagranie Psychocastu. A skoro już nagrywamy to dlaczego nie zrobić podsumowania roku i nie porozmawiać o naszych najlepszych grach z 2017 roku. Przynajmniej taki był plan. Zamiast tego dowiecie się o różnych dziwnych grach w jakie grał Rafał Jasiński i tego, że gdyby zagrał w Assassin’s Creed Origins to byłaby jego gra roku. Co wybrał w zamian? – Niespodzianka. Jednak największą niespodzianką jest powrót syna marnotrawnego (tutaj fanfary) Marcina „Pompona” Szustaka na nagranie.
Wysłuchacie ponad godzinnego wykładu profesora Szustaka na temat wszystkich tajemnic i ciekawostek VR. Już zacząłem pracować nad nim żeby go ściągnąć na kontynuację. Marcin swoje wystąpienie podsumował stwierdzeniem, że najlepiej jest częściej wychodzić z domu. Nie zawiódł tylko Kamil opowiadając o grach w jakie grał ostatnio i na bank zaskoczy Was gra jaką wybrał za najlepszą w roku 2017.
I jeśli jesteście ciekawi co sądzi o The Legend of Zelda: Breath of the Wild stary, zatwardziały pecetowiec, przyzwyczajony do grania we wszystko na myszce i klawiaturze to tym bardziej zachęcam do wysłuchania nagrania.

Michał Sobieszek

Ściąga czasowa:
5:20 – Kamil o Middle-earth: Shadow of Mordor,
15:53 – Rafał o Sonic Generations i kilka słów o książce „Wojny konsolowe”,
27:44 – Michał o The Legend of Zelda: Breath of the Wild,
1:05:35 – Rafał o remasterze Ghosts’n Goblins,
1:16:15 – Rafał krótko o Hellblade,
1:19:55 – Wolfenstein 2: The New Collosus,
1:38:35 – Pompon o wszystkim co się zmieniło w VR przez 2017 rok,
2:44:00 – Nasze najlepsze gry z 2017 roku.