web analytics

«

»

Vader kontra Batman

Jar Jar ?

Jar Jar ?

Nie wiem ile kresek „cukru pudru” wciągnął scenarzysta tego dzieła, ale musiała to być sroga impreza. Jak sądzicie, czy Gacopyrz pokona Lorda Sithów? Na deser Jar Jar Binks, który… Nie! Tego już nie zdradzę. Oglądajcie.

Lubimy krótkie produkcje, które można sobie obejrzeć ot choćby w serwisie YouTube. Prezentowaliśmy już State Zero, czyli „zombiaki” w postapokaliptycznym Sztokholmie, a także starcie Templariuszy z Predatorem. Dziś jednak będzie coś wyjątkowego. Zanim jednak siądziecie do oglądania polecam się znieczulić jakimś mocnym alkoholem, albo co ;) Gotowi?

Uwaga! Lord Vader porwał Supermana i uwięził go na Gwieździe Śmierci. Tylko Batman może uwolnić Kal-Ela ze szponów Anakina S. Przy okazji „Batek” stoczy epicka walkę na miecze świetlne, ale czy da radę? Przekonacie się o tym oglądając poniższy film(?).

Na deser teoria jakoby Jar Jar Binks był… piąta kolumną Imperatora, a może nawet kimś więcej. Sam nie wiem… już bardziej prawdopodobny byłby chyba ten pojedynek Vadera z Batmanem, ale kto wie? Może to i prawda, a skrywającym się pod czarną, „Vaderopodobną” maską kolesiem z trailera najnowszej odsłony SW jest sam Jar Jar? To byłoby coś!