web analytics

«

»

Tomograf #43 – Tam, gdzie nie dotarł dotąd żaden podcast

Tomograf #43 - Tam, gdzie nie dotarł dotąd żaden podcast

Tomograf #43 – Tam, gdzie nie dotarł dotąd żaden podcast

Witamy i zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka naszego podcastu TOMOGRAF, w którym przemierzając czas i przestrzeń, eksplorujemy te rejony popkultury, których dotąd nikt nie zbadał, bowiem nikomu się tego robić, po prostu, nie chciało a i pożytek dla ludzkości z tego żaden. W krótszym, co nieco, odcinku – oszczędzając siły i głosy na kolejny epizod TOMOGRAFU, w którym… ale o tym, póki co, sza! – za sprawą wyprodukowanego przez Amazon serialu „RED OAKS” cofniemy się – który to już raz? – do lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. A gdyby ta podróż czasoprzestrzenią okazała się dla Was wycieczką zbyt krótką, chwilę potem cofniemy się o kolejne dwadzieścia lat, albowiem Randall – w krótkiej retrospektywie – przypomni Wam, dlaczego serial „THE WONDER YEARS” wciąż jest fajny i wciąż aktualny, wciąż bawi i wzrusza.

Po krótkich odwiedzinach na amerykańskim przedmieściu lat sześćdziesiątych, włączymy prędkość Warp-5 i chwilę później znajdziemy się… dawno, dawno temu w odległej galaktyce, ekhm… to jest, dotrzemy tam, gdzie dotąd nie dotarł żaden człowiek, itede itepe… Dyskusja o kinowym filmie osadzonym w uniwersum STAR TREK podzieliła i tak już mocno zwaśnioną ekipę TOMOGRAFU, więc jeśli interesuje Was, kto stanął po Ciemnej, a kto po Jasnej Stronie… ekhm… to znaczy, kto wykazał się chłodną wolkańską logiką a kto klingońską porywczością w ocenie „STAR TREK: W NIEZNANE”, koniecznie musicie przesłuchać niniejszy odcinek TOMOGRAFU. Życzymy miłego słuchania i udanych zakupów w nowo otwartym sklepiku z pamiątkami, znajdującym się w świeżo odrestaurowanym skrzydle psychiatrycznym szpitala, prowadzonym przez pewnego sympatycznego Ferengi.

* * *

SPIS TEGO I OWEGO:

1. O serialu RED OAKS jąkanina Randalla – 00:02:05

2. Sentymentalne Randalla pierniczenie o CUDOWNYCH LATACH – 00:10:17

3.  STAR TREK: W NIEZNANE z fazerami – na szczęście! – nastawionymi na ogłuszanie, polecą Aga, Konsolite i Karnaś – 00:16:18

4. O książkach z serii GILDIA MAGÓW Trudi Canavan, Karnaś niewiele Wam może powiedzieć – 00:51:07

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)