web analytics

«

»

Tomograf #14 – Thorin Dębowa Tęcza i Białe Krzaty, czyli „To się wytnie”

 

tomograf_logo_14yt_new

Kolejny podcast, tym razem nieco wcześniej niż zwykle, choć było by jeszcze szybciej gdyby nie koleje losu. Następny odcinek będzie niebawem, jak „gardło sobie podrzynam” ;)

Skład ten co zwykle, Wujo nadal zdegradowany z roli prowadzącego, którego rolę ponownie pełnię Ja – Konsolite. „Wyjątkowo” poszliśmy na żywioł, w myśl zasady „To się wytnie” . Jak wyszło ocenicie sami i dajcie znać w komentarzach.

Zaczynamy od kilku słow o ojcu Świata Dysku, który niestety odszedł do mamy nadzieję lepszego miejsca. Chwilę później Randall przedstawia swoje odczucia po lekturze “Metallica – Bez przebaczenia” autorstwa Joela McIvera, Karnaś o wszystkim, tylko nie o “Hobbicie” – chaotycznie, ale zabawnie. Wujo opowie o kosmicznym rozbitku, czyli “Marsjaninie” Andy’ego Weira.

Dział serialowy przybliży Wam co warto (lub nie) zobaczyć w TV. Powiemy także a czy warto wybrać się do kina na „Chappi”, czy na „Disco Polo” – a może na żaden z wymienionych?
Karnaś w podziękowaniu za „promkę” i z racji zapisków w tajnej umowie zachwala “Tormentum”. Natomiast Ja razem z Randallem chwalimy “Ori and the Blind Forest” – mimo że nikt nam za to nie zapłacił;) Na koniec kilka słów o “Obcy: Izolacja” oraz “Śródziemie: Cień Mordoru” powie Randall.

Dokładniejszy spis znajdziecie poniżej. Zapraszamy do komentowania i dzielenia się Waszymi opiniami na temat omawianych tytułów, podcastu, jak i samych nagrywających.

 

 

 

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 

 

Spis treści:

0:01:08 -„Wszyscy” – kilka słów o św. pamięci ojcu Świata Dysku

0:08:38 -Randall o “Metallica – Bez przebaczenia” – Joel McIver

0:19:59 – Karnaś o wszystkim, tylko nie o “Hobbicie”

0:28:38 Wujo – “Marsjaninie” Andy’ego Weira

0:40:49 – Karnaś o serialu “Tyran”

0:48:14 – Jarod o “Strike Back”

0:59:44 – Konsolite o “Powers”

1:05:00 – Konsolite o “Last Man on Earth”

1:07:06 – Randall o pilocie “American Crime”

1:12:15 – Wujo, Randall i Konsolite o “Modern Family”

1:32:15 – Jarod o “Disco Polo”

1:39:34  – Konsolite o “Chappi”

1:47:41 – Karnaś o GRZE – “Tormentum” –

1:59:44 – Konsolite & Randall o “Ori and the Blind Forest”

2:14:57 – Randall o “Obcy: Izolacja” i “Śródziemie: Cień Mordoru”