web analytics

«

»

Pół godziny z Watch Dogs PC

Aidan Doge...

Aidan Doge…

Najnowsza gra od Ubisoftu wylądowała na naszym pececie. Zobacz pierwsze trzydzieści minut z rozgrywki. A tak przy okazji – główny bohater WD ma tyle samo lat co doktor digital_cormac. Tak… gramy dziadygą!

Początek chciałbym przeprosić mój portfel – maj znowu był miesiącem premier i po prostu musiałem kupić więcej niż jedną grę. Nie zdążyłem jeszcze porządnie pograć w Wolfensteina (nie podzieliłem się nawet pierwszymi wrażeniami – za krótko obcowałem z tym tytułem), a tu na horyzoncie pojawił się Watch Dogs od Ubisoftu. Uwielbiam gry sandboksowe, ale przyznam z ręką na sercu, że nie czekałem na przygody Aidana Pearce’a z taką niecierpliwością, a raczej ciekawością jak rok temu na piątą odsłonę Grand Theft Auto. W dodatku byłem bardzo zaniepokojony wymaganiami sprzętowymi tego tytułu – uparłem się, że zagram w wersję na PC i dochodzące z Internetu informacje nie były zbyt zachęcające. W dodatku jak się okazało build gry z 2012 roku zaprezentowany na targach E3 ma się nijak do ostatecznego produktu. Zresztą zobaczcie poniżej jak obłędnie ten tytuł MIAŁ wyglądać.

Niestety gra ma koszmarne wymagania sprzętowe, ale… da się grać. Wszystkim posiadaczom pecetowej wersji WD polecam obszerną lekturę dotyczącą ustawień graficznych „Pieseła” na stronie Geforce.com. Poniżej natomiast możecie obejrzeć nasze pierwsze 30 minut (no prawie) rozgrywki z Watch Dogs. Dla ciekawych na początku rzut okiem na ustawienia graficzne. Jak możecie zauważyć na dość wysokich gra sprawuje się całkiem przyzwoicie. Choć oczywiście mogło być lepiej. A jak się gra? Na razie spędziłem w Watch Dogs nie więcej jak dwie godziny i mogę jedynie stwierdzić, że Chicago wygląda całkiem przyzwoicie, a to co bardzo mnie urzekło to taki drobny detal – widok zza kierownicy pojazdów, czyli to co zawsze mi brakowało w GTA. Niestety już widać, że Ubisoft nie jest Rockstarem, ale o tym napiszemy kiedy indziej.

Za kilka chwil, a konkretnie o 21:15 zapraszamy do Telewizji szpitalnej na streaming Watch Dogs (TU nasz kanał Twitch). Będziemy grać od samego początku! A traz już oglądajcie te pierwsze pół godziny z WD.