web analytics

«

»

Podcastowy Dzień Dziecka 2019

Wspieramy Julka !!!

Wspieramy Julka !!!

Co dziś mamy? Dzień Dziecka! To nasz dzień, bo przecież, MY, tu w wesołym szpitalu NIGDY nie dorośniemy! Razem z innymi Podcasterami dołączyliśmy do cudownej inicjatywy. Nasz cel to nie tylko dobra zabawa – wspieramy też zbiórkę na rzecz bardzo dzielnego chłopca. Szczegóły poniżej.

W tym roku dzięki koledze Rafałowi Jasińskiemu (Randallowi) GRAstroskopia, a raczej nasz podcast Tomograf dołączył do  Podcastowego Dnia Dziecka. O co w tym chodzi? O dobrą zabawę, radość na buziach dzieciaków i… pomoc dla pewnego chłopca o czym poczytacie na samym końcu tego wpisu. Po prostu banda wesołych podcasterów z całej Polski (i nie tylko z Polski) nagrywa wierszyki, bajki i… każdy zamieszcza u siebie nagranie kogoś innego. Proste? Proste i fajne :). My mamy zaszczyt zaprezentować wierszyk „Mieszko” przygotowany przez Piotra Borowskiego z podcastu Historia Według Dzieci. Wierszyk nagrano w doborowym towarzystwie dzieciaków oczywiście! Co jeszcze? Sylwia i Ola z podcastu Rodzicielski Drogowskaz zaprezentują Wam wiersze Stanisława Jachowicza. Na koniec Jędrzej Paulus z podcastu Developer Wannabe przedstawi bajkę o rybaku i złotej rybce Aleksandra Puszkina nagraną w doborowym towarzystwie – musicie tego posłuchać!

Te Podcasty wspierają akcję!

Te Podcasty wspierają akcję!

Jak już wspomnieliśmy na początku naszym celem jest nie tylko zabawa z okazji Dnia Dziecka (nasz wierszyk jest między innymi TU).

Twórcy Podcastowego Dnia Dziecka 2019 wspierają zbiórkę na rzecz dwuletniego Julka, u którego „działa tylko pół serduszka”. Aby uratować życie dziecka konieczna jest operacja w klinice w Standford w Stanach Zjednoczonych, której koszt wynosi 1.7 miliona złotych.

Informacje na temat dramatycznej sytuacji i powodów w jakiej znalazł się chłopiec, oraz postępie w zbiórkach społecznościowych zorganizowanych ku jego pomocy znajdziecie na stronie facebookowej „Julek – nasze waleczne serce!”, oraz w serwisach Się Pomaga i Zrzutka.pl!