web analytics

«

»

Obchód tygodnia #96

kungfuryŚwięta, święta i po świętach! Chciałbym napisać, że nareszcie weekend, ale skoro wolne mamy już od kilku dobrych dni to napiszę tylko – witajcie w kolejnym odcinku Obchodu tygodnia. Już niewiele brakuje nam do stówki.

Czy Polsat napluł w tym roku telewidzom w twarz i puścił Kevina? Oczywiście! A, czy TVN puścił cholernego Shreka? Tego akurat nie wiem. Dlaczego? Ponieważ w ogóle nie włączyłem w te święta telewizora. No dobrze… w Wigilię przerzucając kanały z nadzieją zerknąłem na HBO, ale naprawdę pod barszczyk z uszkami nie mogłem zdzierżyć Avengersów. Skoro zatem nie ma czego oglądać w telewizorze to może jakieś gry? Owszem w święta GRAstrolegion bawił się w eksterminowanie zombiaków w grze Left 4 Dead 2. Ja bawiłem się też nieco w XCOM’a.

Co teraz? Teraz odpoczywamy po świątecznych zmaganiach z różnymi potrawami i po prostu odpoczywamy sobie na potęgę. A skoro odpoczynek to najlepiej z jakąś miłą lekturą. Moim świątecznym (i weekendowym) wyborem jest Skok w zagładę Stephena R. Donaldsona.

A wy? Jak wam minęły święta? Dostaliście jakieś prezenty, a może rózgę od Mikołaja? No i co będziecie robić w nadchodzący weekend? Na deser hit internetu ostatnich godzin – Kung Fury. Zaintrygował was poniższy zwiastun? Jeśli tak to odwiedźcie Kickstarterową stronę tego projektu, którą znajdziecie pod TYM adresem.