web analytics

«

»

Obchód tygodnia #88

brrrrrWitajcie w pierwszy, listopadowy piątek. Za oknem szaro i ponuro, ale my będziemy grać. To osłodzi nam paskudną aurę. Oczywiście pytamy także Was co będziecie porabiać przez najbliższe kilka dni.

Dziś, tak jak pewnie każdy odwiedzaliśmy groby naszych bliskich, ale przed nami jeszcze dwa dni z długiego weekendu, a więc będziemy grać. W co? Nasz GRAstrolegion nadal kończy dodatek do Borderlands 2, czyli „Tinę”. Zaopatrzyliśmy się też w Left 4 Dead 2. Tytuł ten był w halloweenowej promocji w usłudze Steam i nie mogliśmy się oprzeć. Co jeszcze? Ja skończyłem tryb single w Battlefield 4 i szykuję się do napisania czegoś o tej grze.

Cały czas gram także w Grand Theft Auto V w trybie fabularnym i muszę przyznać, że jest lepiej niż dobrze. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Co będzie moją weekendową lekturą? Przeczytam sobie Wężomaga Grega Bear’a.

A Wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? Kupiliście coś z wyprzedaży na STEAM? Na deser graficzka – co by było gdyby konsole do gier były… Pokemonami.