web analytics

«

»

Obchód tygodnia #64

Zacny smok!

Zacny smok!

No nareszcie łiiikend! Można rzucić wszystko w kąt i zająć się czymś przyjemnym. Ot choćby piciem piwa, oglądaniem Iron Mana 3 w kinie, albo grillowaniem na świeżym powietrzu. O czymś zapomniałem? No oczywiście – można też w coś pograć.

Żyjecie? Bo my jakoś doczłapaliśmy do końca tygodnia. Teraz może być tylko lepiej. Weekend to oczywiście wolność i swoboda. Niestety za oknem temperatury ciutes za wysokie dochodzące do 30 stopni C. Stanowczo za dużo. Aura nie powstrzymała mnie jednak od wycieczki do kina. Kolejny raz stwierdziłem, że chyba jestem jakimś aspołecznym bydlakiem, któremu przeszkadza towarzystwo obcych „kinomaniaków”. Nie wiem, ale chyba tylko mnie przeszkadzała banda chamów zachowująca się podczas seansu – mówiąc bardzo oględnie – jak bydło. Pal licho rzucanie popcornem, ale rozmowy przez komórkę, jakieś śmichy-chichy i wulgarne komentowanie tego co dzieje się na ekranie to już dla mnie zbyt wiele. Zdaje się, że zrezygnuję z wypraw do kina. Swoją drogą trzeci Iron Man jest całkiem niezły, ale szału nie robi. Czekam na premierę drugiego Star Treka ;).

Skoro już jesteśmy przy temacie kina to z przykrością doszła mnie wczoraj informacja, że z rynku znika po 67 latach nobliwe pismo „Film”. Wielka szkoda. Widać nie ma na rynku miejsca na tego typu przedsięwzięcia. Wielka szkoda. No, ale wróćmy do świata elektronicznej rozrywki. Moim wyborem na gorący weekend jest… świeżutki pecetowy Star Trek. Dlaczego świeżutki? Odsłona gry na PC pojawiła się całkiem niedawno (na kilka tygodni po konsolowej premierze). Tak wiem… tytuł ten nie zdobył sobie przychylności recenzentów i graczy, ale nic nie poradzę – jestem fanem ST i po prostu musiałem zagrać. Co jeszcze? Jako, że uwielbiam retro-klimaty czeka mnie wycieczka do kiczowatego uniwersum Far Cry 3: Blood Dragon. Jako Rex Colt powybijam wszystkie wrogie cyborgi!

Tradycyjnie jak co weekend sięgam na półeczkę z książkami. Moim wyborem tym razem jest „Obca pamięć” Dana Krokosa.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? A może wybieracie się do kina? Na deser introdukcja z Blood Dragon.