web analytics

«

»

Obchód tygodnia #63

Ostatni z Zombie...

Ostatni z Zombie…

Witajcie w kolejnej odsłonie Obchodu tygodnia. Co robimy? Gramy rzecz oczywista. Tylko w co? Na to pytanie odpowiedź nie jest już taka jasna. Może zarąbiemy jakieś zombiaki? Czeka mnie też przygoda z konsolą Nintendo Wii U.

No i mamy piątek. Za oknem na szczęście pada i nie ma słońca. Dzięki temu warunki do giercowania są w miarę znośne. W co będziemy grać w ten weekend? Ja pognębię zombiaki w Resident Evil 6, a także pogram troszkę w MMO Neverwinter. Niestety koledzy doktorzy wbili mi nóż w plecy i NIE CHCĄ już grać w „N”. Wrócili do Patch of Exile. Trudno zostanę sam na placu boju. Tylko po co ja tworzę własną przygodę w tym cholernym Neverwinterze? Zrobiłem już piękną planszę z małą wioseczką, polem kukurydzy i chrumkającym dzikiem (tak dzikiem!). Chyba sam będę w to grał.  Trochę szkoda. Co jeszcze? Szykuję się na premierę The Last of Us. Już niecały miesiąc dzieli nas od tego tytułu. To chyba będzie ostatni tytuł jaki kupię na Playstation 3. Czas na nową generację konsol! Nie mogę się też doczekać soboty. Dlaczego? Ponieważ czeka mnie zabawa z Wii U. Znajomy kupił dziś najnowszy sprzęt od Nintendo i zaprosił mnie na sesyjkę. Ciekawe jakie gry kupił razem z konsolą? Kto wie? Może sprzęt spodoba mi się na tyle, że sam sobie kupię Wii U? Pożyjemy… zobaczymy.

Co jeszcze? Z ogromną przyjemnością zagłębię się w lekturę powieści SF „Z mroku” autorstwa Davida Webera. Sam opis książki jest bardzo ciekawy – Ziemię podbija kosmiczna Hegemonia hołdująca idei pokoju i wegetarianizmu… hmm… będzie ciekawa lektura.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie w ten weekend? No i podstawowe pytanie – jesteście wegetarianami?