web analytics

«

»

Obchód tygodnia #584 Spóźnialski!

No nie, nie, nie! Obchód tygodnia w poniedziałek? Komuś się należy karny sami wiecie co. Pamiętajcie też o zakupie Saturn Extreme.

Ojej, mamy poniedziałek i Obchód? Tak bywa. Wczoraj nie było mnie w domu cały dzień, a kiedy już wróciłem to postanowiłem się zdrzemnąć na momencik. Ten momencik trwał do rana. No i oto jesteśmy w spóźnionym Obchodziku. A przecież czekały na niego miliony. Nieważne, grunt, że już jesteśmy, bo „Ot” to tradycja, którą trzeba kontynuować.

Okay, ale co się działo w minionym tygodniu? Jeśli nie żyjecie pod kamieniem, albo rodzina nie zamyka was w ciemnej piwnicy bez dostępu do mediów to zapewne wiecie, ze świat żyje premierą nowej Zeldy. Ja też zdobyłem swoją kopię i… NIE, nie gram w Tears of the Kingdom. Dlaczego? Ponieważ ogrywam poprzednią część serii, czyli Breath of the Wild. Grę miałem od roku, czyli od zakupu Nintendo Switch w maju 2022 roku, ale jakoś się nie złożyło i nie grałem. Teraz nadrabiam zaległości. Co mi przypomniało, że muszę też wrócić do Resident Evil IV REMAKE.

Tylko zaraz… jak to gram w Zeldę? Przecież bawiłem się w Jedi: Ocalały. Są nawet moje gameplaye na naszym kanale YouTube. Owszem, ale postanowiłem czekać na patche do tej gry. Dziś odpalę Dżedaja i sprawdzę, czy już jest odpowiednio załatany, aby w niego pograć jeśli tak to wracam do wymachiwania mieczem świetlnym.

Gram też w uroczą grę Puzzle Bobble Everybubble! Urocze, małe smoki ziejące ;) bąbelkami znowu w akcji. Premeira tego tytułu już jutro, 23 maja na Nintendo Switch. Ja miałem okazję sprawdzić tę grę przed premierę i bawiłem się wyśmienicie.

Co oprócz gier? Ostatnio moją lekturą było Przesilenie Orsona Scott Carda. Jeśli jesteście fanami Gry Endera to polecam lekturę. W serwisie Netflix zacząłem oglądać anime SF – Yakitori.

Kupujcie/zamawiajcie też specjalne wydanie magazynu PSX ExtremeSaturn Extreme. Wystarczy kliknąć w TEN LINK i voila!