web analytics

«

»

Obchód tygodnia #561

Mikołajki już za nami. Czas przygotować się na święta, a więc trzeba odpocząć jak dziki dzik! No i uważajcie na śniegi.

Uha, ha! Zima, zima bardzo zła. Ciemno i mroźno. Pada paskudny śniegol i wieje wiatr. Budzi się człowiek rano… ciemno. Kilka godzin później? Znowu ciemno. Ach uwielbiam grudzień. Już tylko dni dzielą nas od świąt Bożego Narodzenia. Choineczka już gotowa, a lista zakupów zaktualizowana. Będzie pyszny barszczyk z uszkami, szynka pieczona, pasztecik i inne dobrości. Mamy na szczęście jeszcze sporo czasu na przygotowania. Tymczasem gramy.

W co gramy? W The Callisto Protocol przede wszystkim. W końcu chyba przejdę ten tytuł. Niestety na tygodniu nie miałem czasu na granie. A przecież w kolejce czeka jeszcze ot choćby God of War Ragnarok i trzecia odsłona Bayonetty. A to tylko kilka gier, które mam na „kupce wstydu” Grę zainstalowałem w dniu premiery, ale jej jeszcze nie „rozdziewiczyłem” ;). Co za wstyd. Wiem, wiem!

Co oprócz gier? W serwisie Netflix w wygospodarowanym wolnym czasie bindżuję sobie serial anime Parasyte: The Maxim. Moją lekturą jest natomiast dziesiąty tom Koła czasu Rozstaje zmierzchu.