web analytics

«

»

Obchód tygodnia #53

Yarr jestem Asasynem !

Yarr jestem Asasynem !

Nareszcie nadszedł upragniony weekend. Mamy też nowy miesiąc, a wraz z nim wiele premier gier. Jest ich tak dużo, że nie wiadomo za co się zabrać. Kupka wstydu z nieukończonych tytułów rośnie w zastraszającym tempie. A tu jeszcze nadchodzi nowy Asasyn!

Przysłowie mówi, że w „marcu jak w garncu”. To samo dotyczy elektronicznej rozrywki. W marcowym garncu można znaleźć wiele gier. Nowa odsłona Tomb Raidera, God of War: Ascension, SimCity, Bioshock Infinite, Gears of War: Judgment. Uff… długo by wymieniać. Chyba tylko „Gyrosy”, które powstają w rodzimym People Can Fly nie budzą we mnie żadnych emocji. Grałem we wszystkie Gearsy. Bardzo lubię przygody Marcusa Fenixa i jego brygady. Ba! To dla GoW’a kupiłem Xboksa 360, ale Judgment totalnie mi „nie leży” Na razie jednak rośnie moja „kupka wstydu”. Nie skończyłem jeszcze pecetowego Asasyna III i nie mam zdrowia grać w przygody tego głupkowatego Ratatuja, czy jak się ten pół-indianiec nazywa. W dodatku zapowiedziano i to już na październik/listopad kolejnego Asasyna – Assassin’s Creed Black Flag. Tym razem wcielimy się w dziadka bohatera trójeczki, a w tytuł ten będą mogli zagrać posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3, Wii U oraz pecetowcy. Nowy Asasyn pojawi się także na konsolach next-gen. Asasyni i piracki fach? Zobaczymy co z tego wyniknie.

Zasadzam się natomiast na pecetowego Tomb Raidera, który zadebiutować ma już w przyszłym tygodniu. Zanim jednak pokieruję ruchami ;) młodej Lary Croft muszę skończyć Devil May Cry. Tak! Przygody Dantego to mój priorytet na nadchodzące 48 godzin. Warto też sobie coś obejrzeć. W serwisie Vodeon możecie rzucić okiem na film Hitman: wyznanie.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na weekend jest Skok w konflikt. Skok w wizję. Stephena R. Donaldsona.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? Pytanie drugie: macie swoją „kupkę wstydu” nieukończonych tytułów? Na koniec piosenka country o piratach! A co? Skoro nowy Assassin’s Creed będzie o morskich rozbójnikach to i można posłuchać piosenki country o tym zacnym fachu.

UPDATE: Pojawił się zwiastun czwartego Asasyna. Oglądajcie!