web analytics

«

»

Obchód tygodnia #49

Co robisz Edgarze?

Co robisz Edgarze?

Witajcie w naszym piątkowym „Obchodzie…”. Mamy za sobą ciężki tydzień, ale na szczęście teraz sobie odpoczniemy. W jaki sposób? Oczywiście odpalimy nasze ukochane komputery i konsole! Pośpiewamy też sobie w pięknym(?) języku Goethego.

Nareszcie weekend. Oznacza to, że skończył się dla mnie dość fatalny tydzień. Od niemal siedmiu dni leżę w łóżeczku zwalony paskudnym choróbskiem. Kaszlę, wyję, biorę leki. Jak tu żyć? Szczególnie, że w telewizji same powtórki, albo cholerna polityka. Nie miałem nawet siły grać w Devil May Cry, choć usilnie próbowałem. Na szczęście już czuję się znacznie lepiej. Oznacza to, że w końcu na poważnie przysiądę do pecetowego DmC, a także pozabijam wielgaśne ślimaki w Legend of Grimrock. Tak jest! Kolega Jolo w końcu namówił mnie i wydałem kilka „ojro” w STEAMie. Czas zwiedzić lochy w stylu retro. Choroba zepsuła mi też inne plany. Miałem się wybrać do kina na Nędzników, ale nie byłem w stanie. Może w sobotę, albo niedzielę poczłapię do Cinema City? Choć niektórzy mówią, że nie warto tego oglądać.

Z ogłoszeń parafialnych. Możemy zdradzić, że mimo kłopotów z serwerem styczeń był dla naszego małego szpitala rekordowy pod względem oglądalności. Tak! Ktoś nas czyta. Naprawdę. Nie tylko kolega kornick i jego stara szkapa. Skok zawdzęczamy kolaboracji z Antywebem i serwisem Niezgrani.pl (patrz link). Natomiast niewiele dała nam jednodniowa reklama na… Polygamii. Mówiąc krótko: wyrzuciłem trzynaście złoty w błoto. Mogłem za to kupić małą pizzę, albo czekoladę. Ewentualnie kilka smakowitych browców i słone paluszki na zagrychę.

Tak więc ja będę grał w nowego Devil May Cry i Grimrocka. Być może uda mi się w końcu skończyć Far Cry 3 i AC III. Tradycyjnie sięgam też po jakąś zacną lekturę. Moim wyborem w ten weekend jest Tron półksiężyca autorstwa Ahmeda Saladina.

Na koniec zwiastun z gry The Elder Scrolls Online, a także hmm… germańska piosenka NSFW.