web analytics

«

»

Obchód tygodnia #483

Kolejny tydzień za nami. A weekend trwa. Co robicie? W co się bawicie?

Ufffff… Boże, jak gorąco na dworze! Wczoraj trochę popadało, ale nadal jest gorąco. Zbyt gorąco. Nie lubię takiej pogody, a przecież nie było jeszcze temperatury powyżej 30 stopni. Tak więc jeszcze wszystko przed nami. Ponoć w telewizorze leci jakieś wydarzenie sportowe Euro 2020. To nic, że mamy rok 2021. Przez ten cholerny Covid wszystko stanęło na głowie – nawet mistrzostwa Europy w piłce kopanej.

No dobrze, ale przecież mamy weekend. Więc w co się bawimy? Ja z niecierpliwością wyczekuję paczuszki ze sklepu Norbit z najnowszym Ratchetem na PS5. Jutro będzie grane! Czekając na przesyłkę z uroczym Lombaxem odpalę chyba sobie Xbox’a i sprawdzę co tam ciekawego w usłudze Game Pass. Z wytęsknieniem czekam też na 22 czerwca, kiedy do Game Passa wskoczy nowa odsłona gry Dark Alliance. Niestety nie będzie to pełnokrwiste cRPG, ale cóż… nie można mieć wszystkiego.

Co oprócz gier? W serwisie Netflix oglądam sobie Anime Trese. A wy? Co robiliście/robicie w ten weekend? A skoro jesteśmy już przy „N”. To już niedługo obejrzymy nowego HE-MANA. Już nie mogę się doczekać. Tradycyjnie sięgam też po lekturę moim weekendowym wyborem jest Miasteczko Salem Kinga. Czasem lubię sobie przypomnieć lekturę, którą już kiedyś czytałem.