web analytics

«

»

Obchód tygodnia #478

Hurra, oto nadszedł upragniony weekend i Lady Dimitrescuuuuu uuu uu uuuuu! Co to będzie panie dzieju!

Tak jest! Mamy to. Znaczy się mam Resident Evil Wiocha. Znaczy się Village. Już wkrótce ruszę na spotkanie z rosłą panią sołtysową, czyli Lady Dimitrescu. Miałem grać już wczoraj, ale nie czułem się zbyt dobrze i odpuściłem sobie sesję. Mówiąc szczere to jeszcze nawet nie nakarmiłem Playstation 5 płytką z grą ;). Czas naprawić ten karygodny błąd. W ostatnich dniach pograłem też trochę w Immortals Fenyx Rising na pleyaku i mam nieco mieszane uczucia co do tej gry.

No to mamy z głowy tradycyjne pytanie w CO gramy w ten weekend. Ja niestety nieco cierpię i muszę wytrzymać do poniedziałkowej wizyty u chirurga ( paskudny ząbek mądrości). W międzyczasie oglądam sobie nowy serial superbohaterski – Dziedzictwo Jowisza w serwisie Netflix. Przyznam się też, że wczoraj ZNOWU coś kupiłem. Na razie nie zdradzę co, ale będzie wideounboxing na naszym kanale Youtube.

Co oprócz gier? Nadal czytam kolejne tomy Diuny Herberta, ale jak wspomniałem wyżej – czuję się niezbyt dobrze i jestem na silnych lekach przeciwbólowych więc jestem trochę „niedzisiejszy”. Tak, czy siak jakoś dobrnę do poniedziałku!

Na koniec zapraszamy także do przesłuchania najnowszego odcinka podcastu Filmograf w którym gadamy o filmie Mortal Kombat. Link znajdziecie TU.