web analytics

«

»

Obchód tygodnia #466 Awaria!

Witajcie w nieco spóźnionym Obchodzie tygodnia. Tradycji musi jednak stać się zadość i nie możemy odpuścić sobie tego odcinka

Jakże to tak? Obchodzik w poniedziałek. Wybaczcie, to nie lenistwo. Po prostu wczoraj miałem awarię Internetu. Dzień bez dostępu do przepastnej skarbnicy wiedzi i rozrywki ;) był bolesny, ale tak bywa. Na szczęści już jestem/jesteśmy. Jak minął nam ubiegły tydzień? Generalnie na patrzeniu jak rosną ceny kart Nvidii. Mój RTX kosztuje już w sklepie 4399 cebulionów. Acha i chyba nie muszę dodawać, że jeszcze NIE otrzymałem mojej 3070? Kiedy już to nastąpi (o ile w ogóle) to chyba zrobię osobny wpis z tego wiekopomnego wydarzenia!

Będzie to też dzień w którym w końcu zacznę grać na poważnie w Cyberpunka 2077. Uparłem się, że na GeForce 1070 już raczej grać nie będę. Po prostu szkoda nerwów. W rozdzielczości 1440p ta karta po prostu wywiesza białą flagę. Niby mam te ponad 30 klatek. Ba! Czasem dobijam do 50, ale nie… nie będę w to grał do czasu nadejścia RTX’a. Nie i koniec! Przy okazji może trochę połatają ten tytuł.

Na szczęście mam sporą “kupkę wstydu” szczególnie jeśli chodzi o gry z ubiegłego roku, które wyszły na PS4. Był plan, że ogram je już na Playstation 5, ale piątaka też nie mogę nigdzie kupić więc chyba będę grał w konsolowe hiciory.

W ostatnich dniach obejrzałem też sobie koreański film SF Space Sweepers. Widać, że ktoś inspirował się nieco kultowym Anime Cowboy Bebop. Polecam. Przy okazji zapraszamy do 69 odcinka Tomografu. Takiego Walentynkowego troszkę ;).