web analytics

«

»

Obchód tygodnia #462

Zima zła. Bardzo zła! No, ale przynajmniej napadało śniegu. Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia.

Proszę bardzo, chyba nadeszła zima. Za oknem siarczysty mróz i napadało sporo śniegu. Na termometrze na balkonie minus 16!! No i to jest zima jak za starych dobrych czasów można by rzec! Niestety nadal szaleje paskudny Kowideł więc siedzimy w domu. Siedzimy i gramy. Tylko w co? W Cyberpunk 2077? O nie, nie! Czekam na jakieś patche. CDPRed spier**liło sprawę koncertowo i nie ma co tego ukrywać. Przez lata obiecywali cuda-na-kiju i teraz się to wszystko zemściło. Tak więc o CP 2077 skrobnę coś na naszym blogu dopiero za jakiś czas. Może po pierwszej dużej łatce, która ma wyjść już na dniach. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie w ogóle nie mam ochoty grać w ten tytuł.

Tymczasem ogrywam GreedFall’a. Skusiłem się także na pobranie darmowego Star Wars Battlefront II, którego możecie przypisać do swojego konta na Epicu.

Co oprócz gier? W minionym tygodniu obejrzałem ostatni odcinek Star Trek Discovery i mam nadzieję, że czwartego sezonu nie będzie. Dość jednak o tym, bo o ST nagraliśmy podcast, który (mam nadzieję) pojawi się na naszych łamach już niebawem.

A wy? Co robiliście w miniony tydzień i weekend?