web analytics

«

»

Obchód tygodnia #46

cpp2077Za oknem śnieg wali z nieba jak oszalały, a my oglądamy teaser Cyberpunka 2077 i odrobinę go analizujemy. Gramy też w Gwiezdne Wojny MMO, a także próbujemy ukończyć kilka innych gier. W końcu mamy wolne!

Trzecia RP zadrżała. Oto pojawił się teaser gry Cyberpunk 2077, który możecie sobie obejrzeć poniżej, a jeżeli nie podoba się wam muzyczka z wideo to kliknijcie TU. Bardzo czekamy na nową rodzimą produkcję – o czym pisaliśmy ot choćby w tym artykule. No dobra nie zajmujmy się już grą, która jest dopiero śpiewem przyszłości. Mamy rok 2013 i sporo tytułów do ogrania. Ja, przyznam to szczerze, nadal walczę z Far Cry 3, ale moją uwagę zaprząta teraz The Walking Dead. Na razie skończyłem pierwszy i zacząłem drugi epizod. Jakie wrażenia? Nad wyraz pozytywne. Cieszę się, że dałem się „zmolestować” kolegom ordynatorom i w końcu kupiłem coś w STEAM’ie. Tak! Dobrze widzicie. Piekło zamarzło, a ja zrobiłem pierwszy zakup w cyfrowej dystrybucji – czytaj w „usłudze ZŁO” ;).

Oczywiście razem z kolegami jeszcze dziś podbijemy galaktykę w Star Wars The Old Republic, a przynajmniej mamy taki zamiar. Tak więc weekend minie mi na przygodach z paskudnymi zombiakami i TOR’owaniu.

Tradycyjnie sięgnę też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dwa dni jest Czerwona mgła Tomasza Kołodziejczaka.

A wy? Macie jakąś ciekawą, weekendową lekturę? A może graliście w The Walking Dead? Podobało się?

Jak widzicie naszą biedną cyber-dziewczynę otoczył Psycho Squad. Dziewoja najwyraźniej dokonała totalnej rzezi (zapewne dostała tzw. Cyberpsychozy). Na wideo znajdziecie też inne smaczki – latający samochód jakby żywcem wyrwany z Łowcy Androidów, a także reklamę korporacji Dynalar Technologies. Osoby, które grały (grają!) w papierowego Cybperpunka z pewnością już ostrzą sobie zębiska na ten tytuł.