web analytics

«

»

Obchód tygodnia #456

Witajcie w Obchodzie tygodnia. Znowu się spóźniłem, ale tym razem mam dobry powód. Cóż, zawsze mam dobry powód!

Uff… witajcie w obchodziku. Znowu się spóźniliśmy, ale tym razem powód jest dobry – nie chciałem “zrzucać” z samej góry najnowszego odcinka naszego podcastu Tomograf. Podcastu w którym przez trzy(!) godziny rozmawiamy o Playstation 5, kłopotach z dostępnością kart od kochanej Nvidii, grze Assassin’s Creed: Valhalla i kilku innych. Co ja zresztą będę strzępił jęzor – TU macie linka i możecie sobie posłuchać naszej gadki.

No dobrze, ale co się działo w ostatnich dniach? Miniony tydzień minął mi oczywiście na oczekiwaniu na premierę Cyberpunka 2077 oraz (bezowocnym) czekaniu na kuriera z nową kartą graficzną, którą “kupiłem” 29 października. Tak jest! Minął już ponad miesiąc od zamówienia. Ciekawe ile jeszcze będę czekał? Cóż… jeśli dobrze pamiętam to szybciej (trzy tygodnie) dostałem samochód z salonu. Samochód, który płynął do mnie z Półwyspu Koreańskiego. Niech to dunder świśnie. Cholerny rok 2020. Ten cały koronawirus i inne paskudne rzeczy! Mówi się trudno. Najwidoczniej w Cyberpunk 2077 przyjdzie mi ciupać na starej karcie graficznej. Mam nadzieję, że GF 1070 jakoś podoła zadaniu.

Trudno się mówi. A w co grałem ostatnio? Nadal walczę z DOOM Eternal. W serwisie Netflix obejrzałem sobie Elegię dla bidoków – polecam!

Na deser coś wesołego – Roly Poly i Git gud ;)