web analytics

«

»

Obchód tygodnia #447

No i minął kolejny tydzień. A to oznacza nowy Obchodzik. Co robiliśmy w ostatnich dniach? Graliśmy oczywiście. No i siedzimy w domu, bo koronawirus.

Siedźcie w domu! Ja siedzę, bo korona(ś)wirus znowu szaleje, a poza tym za oknem leje jak z cebra. Zero szwendania się po lokalach, pubach, czy jakichś durnych imprezach. Dla własnego dobra siedzimy w domowych pieleszach. A siedząc w domu odliczam czas do. No właśnie do czego? Odliczam już dni i godziny do premiery nowych konsol, a konkretnie Playstation 5. Xbox Series X/S zupełnie mnie nie interesują. Rzecz jasna czekam też na 19 listopada, czyli premierę gry Cyberpunk 2077. No i ciekawi mnie nowy GeForce 3070, który ma pojawić się pod koniec października. Do nowej gry od REDów będzie w sam raz Muszę jednak przyznać, że kusi mnie też zapowiadany GF 3060Ti. Ponoć ma być całkiem przyjemną kartą. Tyle dobrości ;) do kupienia. Tylko skąd brać na to dukaty?

Wróćmy jednak do teraźniejszości. W ostatnich dniach grałem sobie w darmową, chińską podróbkę Zeldy. O Genshin Impact możecie przeczytać TU.

A co z innymi rozrywkami? Obejrzałem ostatni, dziesiąty odcinek serialu SF Wychowane przez wilki w HBO Go.