web analytics

«

»

Obchód tygodnia #444

No i proszę, doczłapaliśmy do 444 wydania Obchodu tygodnia. Rany boskie, to już tyle lat! Jak co tydzień w dni wolne od pracy odpoczywamy i bawimy się na całego!

Korona(ś)wirus trwa i chyba nie zamierza odpuścić. A zatem “socjalizujemy” się w domu. W domu, czyli przy komputerze, albo konsoli. W co się bawimy? Ja oczywiście gram dalej w Ghost of Tsushima. Tak, wiem… gram w te przygody samuraja Jina Sakai i gram. Nawet jeszcze nic o tym tytule nie napisałem na naszym małym blogu. To nic, pogram jeszcze trochę i coś pojawi się na GRAstro! Co jeszcze? Miałem dalej pchnąć fabułę Wasteland 3, ale nie miałem za bardzo czasu. Być może wygospodaruję kilka godzin i zmierzę się w postapokaliptycznymi pustkowiami. Szczególnie, że pojawił się nowy patch, a gra ta ma niestety trochę problemów i bugów. Delikatnie mówiąc. Nie będę jednak zbyt surowy, bo lubię takie klimaty. Może i niewiele grałem w ostatnich dniach, ale za to zamieściliśmy kolejny odcinek podcastu Filmograf. W tym odcinku dyskutujemy o Star Treku. W odcinku mamy gościa specjalnego. Gorąco zapraszamy do odsłuchu!

Jak zwykle, nie tylko gram(y). Zbindżowałem ;) sobie drugi sezon serialu Manifest w HBO Go. Kończę też czwarty tom serii Starfire “Opcja Sziwy”.

A wy? Co robicie, a raczej co robiliście w ten weekend, bo przecież już niedziela, a raczej jej końcówka.