web analytics

«

»

Obchód tygodnia #436

Nareszcie długo wyczekiwany weekend. A jak weekendzior, to wiadomo. Gramy, bawimy się i odpoczywamy. Siedzimy też w domu, bo koronawirus.

Co to się porobiło! Za oknem upał, choć wczoraj było rześko i przyjemnie. No, ale nie ma co za bardzo szwendać się po ulicach, bo korona(ś)wirus Do bani z taką pogodą. W gorące dni nie lubię grać na PieCyki. Nie odpalam też na ogół konsoli. Choć wypadałoby dokończyć The Last of Us Part II. Choćby po to, aby napisać jakiś tekst na blogu. No, ale przecież nic mnie nie ciśnie, bo nagraliśmy już jakiś czas temu podcast w którym wyraziliśmy opinię o tym wiekopomnym dziele pana Druckmanna. Ostatnio zamieściliśmy też nowy odcinek Tomografu w którym rozmawiamy sobie o Ubisoft Forward – przedstawiono nowego Asasyna i szóstą odsłonę Far Cry. Polecamy wysłuchać. To mi przypomniało, że nie przeszedłem jeszcze Far Cry 5 i chyba się na to nie zanosi. Naprawdę przejadła mi się już formuła FC i mam serdecznie dosyć tej serii.

Polecamy też zaglądać na nasz kanał na YouTube. Nadajemy od piątku Ghost of Tsushima. Grę, która pięknie wieńczy tę generację Playstation. Teraz czekamy na PS5.

A co poza grami? Nadal oglądam serial Outsider w HBO Go. Polecam!