web analytics

«

»

Obchód tygodnia #428

Witajcie w nowym Obchodzie tygodnia! Znowu obrodziło nam darmowymi grami. Tym razem tworzymy cywilizację. Znaczy się Cywilizację!

To wydanie obchodziku znowu sponsoruje korona(ś)wirus. Pandemia trwa. Nadal siedzimy w domach, ale poluzowano restrykcję. Teraz czasem wychodzę z domu NIE tylko na zakupy. Oczywiście z namordnikiem na ryjku – znaczy się w masce. Pozostaje siedzenie w chałupie. Choć muszę uczciwie przyznać, że już mam trochę dość oglądania Netflixa i HBO Go.

Nie mam za to dosyć grania w drugą odsłonę Division z kolegami z GRAstrolegionu! Wczoraj do naszej trójki (Ja, Cormak, Jolo) dołączył kolega Silent i było świetnie. We czwórkę gra się nawet lepiej niż we trójkę – jak na to wpadłeś Szerloku ;) – będziemy kontynuować nasz bój o Waszyngton, a WY możecie śledzić nasze zmagania w Telewizji szpitalnej. A jak już skończymy Dywizję 2 to mamy w planach GTA Online. Skoro dawali za darmo piątkę na PC to wzięliśmy cebulę. Tylko kiedy w to zagramy? Sami tego nie wiemy.

A jak już jesteśmy przy darmowych grach to warto wspomnieć, że Epic znowu stanął na wysokości zdania i udostępnił graczom Cywilizację VI. Nie grałem, pobrałem… zagram.

Co oprócz gier? Jak już wspomniałem oglądam np. Netflixa i ostatnio „zbindżowałem” sobie serial Mgła na podstawie powieści Stephena Kinga. Boże drogi jakie dno! King powinien pozwać Netflixa do sądu za to guano. Ten serial jaskrawo pokazuje jak bardzo „N” nie umie w seriale mimo ogromnej forsy. Mówiąc krótko: NIE polecam. Szkoda waszego cennego czasu.

PS. Zapraszamy do najnowszego, 62 wydania naszego podcastu Tomograf.