web analytics

«

»

Obchód tygodnia #422

Witajcie w kolejnym, tym razem świątecznym wydaniu Obchodu tygodnia. Kwarantanna trwa i siedzimy twardo w naszych domkach. Nudzimy się? Jedzonko idzie w bioderka. To drugie owszem, ale NIE nudzimy się nic, a nic! A w dodatku jest świetna gra strategiczna do pobrania za friko.

Który to już tydzień przymusowego siedzenia w domowych pieleszach? Trzeci? Nie… chyba już czwarty i nie zanosi się na jakieś zmiany w tym temacie. W dodatku mamy Wielkanoc. Jak wiecie uwielbiam święta, bo kocham tradycję :) (religijny nie jestem), ale tym razem absolutnie nie czuję „magii świąt”. Nawet nie miałem za bardzo ochoty przygotowywać na świąteczny stół wielkanocnych potraw. Oczywiście będzie żurek i kiełbaska. Inne frykasy też się znajdą na stole, ale naprawdę nie mam za bardzo ochoty świętować. Mimo wszystko nasz szalony Szpital życzy wszystkich wesołego Alleluja. Oby ta cała sytuacja z paskudnym (ś)wirusem jak najszybciej się skończyła. Tymczasem siedzimy w domu – co i wam radzimy. W międzyczasie możecie zerknąć na to co ostatnimi czasy przygotowaliśmy dla was na GRAstroskopii. A jest tego sporo! Nagraliśmy i opublikowaliśmy 60 odcinek podcastu Tomograf, który możecie przesłuchać sobie pod TYM adresem. Koledzy Azi i Konsolite uraczyli nas Diagnozą wstępną o grze Panzer Dragoon. Uff… dawno nie było tyle materiałów na naszym blogu.

No dobrze, a w co gram w ostatnich dniach? Oczywiście z kolegami w Dywizję 2. Warto też wspomnieć, że do zgarnięcia jest kolejna darmowa gra. Tym razem możecie sobie zagrać w świetną strategię Master of Orion: Conquer the Stars razem z dodatkami! O same grze pisaliśmy jakiś czas temu. Gorąco zachęcamy do lektury. A co należy zrobić, aby pobrać grę za darmo? Tego dowiecie się klikając w TEGO linka. Macie czas do 23 kwietnia.

Wróćmy jednak do naszego Obchodziku. Co jeszcze robimy siedząc w domu? Nałogowo oglądam seriale na Netflixie i HBO Go. Jakie? Długo by wymieniać, ale wspomnę tylko, że postanowiłem odświeżyć sobie Star Trek The Next Generation. Czekam też na przesyłkę z grą Final Fantasy VII, ale to już chyba po świętach będzie grane. ;)

PS. Udało mi się kupić maseczki w Internecie!