web analytics

«

»

Obchód tygodnia #421

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. To już czwarty tydzień (Ś)wirusowej kwarantanny. Siedzimy w domu, obżeramy się i gramy w giereczki. Kupujemy też pralki i laptopy. Przez Internet oczywiście!

Uff… kolejny tydzień przymusowego siedzenia w domu. Za oknem chłodno, a czasem pada śnieg(!), choć już mamy przecież kwiecień. Na całym świecie szaleje koronawirus. Po prostu nie jest fajnie no :(. Ja staram się jak najmniej wychodzić z domu, ale czasem trzeba. Po pierwsze na zakupy, albo wyrzucić śmieci. W ogóle od tego siedzenia w zamknięciu można dostać świra. Mimo, że jest komputer, Kindle, konsole, HBO Go, Netflix i tak dalej. Acha, jest też stara, dobra telewizja, ale od oglądania – szczególnie TVPiS – można się porzygać. Mijający tydzień był dość intensywny. Dlaczego? Nie dość, że szwankował mi laptop to jeszcze rozkraczyła mi się cholerna pralka. Olaboga! Jak tu prać majtasy i inne takie? Trudno się mówi: zamówiłem nową pralkę i laptopa w sklepie Internetowym. No i teraz piszę dla Was ten Obchodzik na nowym lapku z Ryzenem. Wszystko śmiga, gra i buczy! Acha, pralka też działa spoko.

Wróćmy jednak do tego co robimy w ten weekend. Oczywiście gramy. W co? Już o 18 jestem umówiony z kolegami cormakiem i Jolo na sesję w Division 2. Założyliśmy nawet Klan! Ani chybi uratujemy Waszyngton. Nasze zmagania będziecie mogli oglądać w naszej Telewizji szpitalnej, czyli na Twitchu. Warto też wspomnieć, że na GoGu można pobrać za friko gry Polanie II i Kajko i Kokosz. A nie! Tak przywykłem, że ostatnio zalewają nas darmowe gry, że się pomyliłem. Polanie II kupicie za marne 12 złociszy, a Kajko i Kokosz to koszt 15 dukatów!

Oczywiście nie tylko bawimy się w giereczki. Także czytamy! Ja odświeżyłem sobie horror Twierdza.

A Wy? Co robicie w „Czasach Zarazy”? Na deser nasza rozgrywka w Dywizję 2 oraz zwiastun koreańskiego filmu Peninsula, czyli sequela świetnego Pociągu do Busan. Zapraszamy też do naszego podcastu Filmograf. W najnowszym odcinku rozmawiamy o serialu Start Trek: Picard.