web analytics

«

»

Obchód tygodnia #420

No i proszę, znowu mamy weekend, a w dodatku zmianę czasu. No i siedzimy w domu, bo szaleje koronawirus. Dobrze, że mamy dużo gier do zabawy. Dodajmy – darmowych gier.

Uff, za nami kolejny tydzień przymusowego siedzenia w domowych pieleszach. Choć już trochę dostaję świra od tego przebywania w domu, to jednak twardo nie wychodzę na zewnątrz. No dobrze, na zakupy człowiek wyjść musi, ale staram się iść do sklepu RAZ w tygodniu. Tak więc siedzę w domu, oglądam filmy i seriale oraz gram w gry :). W jakie? Cóż, nie będę wymieniał mojej Kupki Wstydu, ale „czas zarazy” to dobra okazja na to, aby przejść kilka zaległych tytułów. No i są też darmowe gry. Ot choćby World War Z dostępne za friko w sklepie Epic. Pograłem też nieco w Alien Breed 3D – Project Osiris. Nie wiecie co to za gra? No to oglądajcie materiał wideo, który znajdziecie poniżej. Z ogłoszeni parafialnych – takiego mam pecha, że zepsuła mi się pralka i szwankuje laptop. Pięknie po prostu! Lepszego momentu na awarię sprzętu nie można sobie wymarzyć! Na całe szczęście nowy sprzęt zamówiony w sklepie Internetowym już do mnie jedzie.

Razem z kolegą Jolo i Cormakiem (może dołączy Polo?) zakupiliśmy też grę The Division 2. Cena niska – niecałe 40 pln – więc będziemy wspólnie grać! Oczywiście naszą rozgrywkę będziecie mogli śledzić w naszej Szpitalnej telewizji.

Oczywiście nie tylko gram(y)! CBS udostępnił za darmo cały pierwszy sezon Star Trek: Picard. Jak zapewne wszyscy wiedzą jestem psychofanem Star Treka i po prostu musiałem obejrzeć Picarda. Nie będę o tym więcej pisał, bo wczoraj nagraliśmy specjalny odcinek Filmografu, który pojawi się na GRAstroskopii już niebawem. W ogóle ostatnio ruszyliśmy z podcastami. Najnowszy, w którym rozmawiamy między innymi o grze DOOM Eternal możecie sobie odsłuchać TU.