web analytics

«

»

Obchód tygodnia #419

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Od ponad siedmiu dni siedzimy w domu, bo (ś)wirus panuje. Ponoć jest już wiosna, ale za oknem zima. Wszystko się popaprało. Dobrze, że jest w co pograć.

Jak tam? Siedzicie w domu tak jak my? Nie wyściubiamy nosa za próg… No dobra, czasem trzeba pójść na zakupy, ale tylko na moment i po produkty pierwszej potrzeby (NIE papier toaletowy!). Poza tym siedzimy twardo na dupskach w chałupie i już. Co robimy? Oglądamy głupoty w Internecie, oglądamy głupoty na Netflixie i gramy w gry! Jakie? Niektórzy w naszym wesołym Szpitalu giercują w DOOM Eternal. A ja ograłem właśnie demko Resident Evil 3 na PS4. Co jeszcze? Chyba w końcu skończę zabawę w Days Gone. Naprawdę jestem już chyba bliżej końca niż dalej ;). Czas pokonać te wredne Zombiaki, to znaczy się Świrusy. Warto też wspomnieć o darmowej „cebuli” w serwisie Steam możecie sobie za darmoszkę pobrać Tomb Raidera (tego z 2013) roku oraz Lara Croft and the Temple of Osiris. W ten drugi tytuł nigdy nie grałem, więc na pewno go sobie pobiorę. Skoro dają za friko! To miłe, że ktoś dba o nas, graczy w czasie zarazy.

Oprócz gier oglądam Netflixa i HBO Go. W tym pierwszym serwisie obejrzałem sobie wczoraj polskiego ekhem… slashera W Lesie dziś nie zaśnie nikt. Film miał trafić do kin, ale ze względu na pandęmię wirusa pojawił się od razu w usłudze streamingowej. A w HBO zaliczyłem pierwszy odcinek rewelacyjnego serialu Spisek przeciwko Ameryce gorąco polecam!

A co wy robicie w ten weekend? Na deser gameplay z RE3 oraz coś na poprawę humorku! Polecamy też najnowszy, 58 odcinek naszego podcastu Tomograf.