web analytics

«

»

Obchód tygodnia #386

Będzie grane!

Będzie grane!

Hurra znowu mamy weekend i oczywiście Obchód tygodnia! Gramy, bawimy się, oglądamy seriale, filmy, a także czytamy książki. Przecież nie samymi grami człowiek żyje. Na deser godzina rozgrywki z nadchodzącego The Outer Worlds.

Uff, uff… przynajmniej nie ma już tych paskudnych upałów i można się spokojnie zrelaksować przed komputerem, albo konsolą. W ostatnich dniach sporo się działo na naszym małym blogu. W końcu wrzuciliśmy 56 odcinek naszego podcastu. Gorąco zapraszamy do jego przesłuchania. Ok, ale mamy weekend, więc możemy sobie porządnie odpocząć. W co się bawimy w ten weekend? Ja pograłem w nową, rodzimą produkcję zatytułowaną Wreckin’ Ball Adventure. Więcej o tej sympatycznej giereczce napiszemy już niebawem. Co jeszcze? Pogram sobie trochę w Monster Boy And The Cursed Kingdom. Oczywiście materiał wideo z rozgrywki pojawi się na naszym kanale YT. Muszę też wrócić do Days Gone. Miałem wrócić do Oregonu w ubiegłym tygodniu, ale jakoś nie miałem na to czasu. Nie miałem czasu na granie… tak wiem, to prawdziwy skandal, ale za to obejrzałem sobie serial The Boys i powiem tak: rewelacja! Polecam każdemu, kto lubi „superbohaterskie” klimaty.

A co z lekturą? Nadal czytam „Do gwiazd” Brandona Sandersona. Wiem też już w CO będę grał w październiku. Po obejrzeniu godzinnego gameplaya z gry The Outer Worlds wiem, że kupię ten tytuł na premierę. Materiał wideo możecie obejrzeć sobie poniżej.