web analytics

«

»

Obchód tygodnia #376

Ratujcie królewnę :P

Ratujcie królewnę :P

Witajcie w nowym Obchodzie tygodnia! Za oknem burze i paskudny deszcz. To doskonale! Mamy wymówkę, aby siedzieć w domu i grać w nasze ukochane giereczeki. No i zagłębiamy się też w lekturę. Na tapecie Raymond E. Feist i Pixel Heaven.

Nareszcie weekend. Za oknem ciepełko, ale od czasu do czasu pada wiosenny deszczyk, a wczoraj mieliśmy nawet srogą burzę. Grunt żeby nie było upałów! Co robić w taki weekend? Oczywiście grać! Tylko w co? Ja nadal gram w Days Gone. Przygody Deacon St. Johna w dzikim Oregonie naprawdę mnie wciągnęła. Miałem napisać jakiś dłuższy tekst, ale… musiałem zrobić sobie przerwę – czekałem na patcha w wersji 1.08, który pojawił się bodajże wczoraj. Naprawiono kilka fatalnych błędów i mogę powrócić do tępienia Zombiaków… pardon Świrusów.

Dostaliśmy też kodzik na grę horror – Close to the Sun. Jeszcze dziś, lub jutro na naszym kanale YouTube pojawi się gameplay z tej produkcji.

Warto też wspomnieć, że trwa impreza Pixel Heaven. Możecie tam między innymi spotkać się z twórcami uroczej przygodówki Tsioque o której wspominaliśmy jakiś czas temu w naszej Diagnozie wstępnej. Na stoisku twórców gy możecie np. wyrwać soundtrack z giereczki! A samą Diagnozę o Tsioque znajdziecie poniżej.

No dobrze, ale co jeszcze odnośnie tego co będziemy robić w ten weekend? Oprócz gier zacząłem czytać „Adepta” Raymonda E. Feista.

PS. Jeżeli nie macie w co pograć to w usłudze Uplay możecie ZA DARMO pobrać grę STEEP.