web analytics

«

»

Obchód tygodnia #369

Na pohybel Myszusie!

Na pohybel Myszusie!

Witajcie w 369 wydaniu Obchodu tygodnia. Co robimy tym razem? Oczywiście gramy, odpoczywamy, oglądamy filmy i serial. Czytamy też książki!

No i mamy weekend. W końcu sobie odpocznę po tygodniu w którym… nie czułem się najlepiej. Cóż poradzić! Starość nie radość ;). No, ale nie ma się co załamywać. Nadal, My, tu w szpitalu jesteśmy „młodzi duchem”. W co bawiłem się w ostatnich dniach i zamierzam kontynuować w weekend? Coś mnie tknęło i na Playstation 4 odpaliłem sobie Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem japońskich epregów, ale muszę przyznać, że (mimo wad) gra mi się całkiem przyjemnie w tą gierkę. Gameplaye macie poniżej. Co jeszcze? Oczywiście Metro: Exodus. Być może jutro przysiądę i napiszę W KOŃCU jakiś tekścik o tej naprawdę bardzo dobrej grze. Oczywiście niczego nie obiecuję, ale się postaram, bo coś ostatnio na GRAstro mało kontentu.

Acha! Byłbym zapomniał. Czas na wieści parafialne. Uwaga, uwaga! Wygraliśmy z Disneyem. Disneyem, który zablokował nam oryginalny odcinek podcastu o Kapitan Marvel. Teraz możecie go usłyszeć i obejrzeć w pełnej krasie (poniżej). Co się w ogóle stało? Cóż. Po prostu odcinek specjalny kolega Konsolite okrasił krótkimi fragmentami z ogólnie dostępnych trailerów Kapitanki Marvel, a to nie spodobało się świniom z Disneya i w kilka sekund(!) po publikacji nasz soczysty podkaścik został zablokowany na całym świecie. Odwołaliśmy się od tej paskudnej, absurdalnej decyzji i YT przyznał nam rację. Nie powiem… byłem zaskoczony. Sądziłem, że po prostu oleją nasze odwołanie. Tak więc oglądajcie i słuchajcie podkasta bez cenzury! Wiwat! Na pohybel Disneyowi. Niech żyje wolność i w ogóle.

A co oprócz gier? Czytam „Czarną włócznię”, czyli drugi tom Trylogii Pierścień mroku Nika Pierumowa i muszę przyznać, że jest nieco lepiej niż w pierwszej części, ale nadal jakoś nie mogę się przekonać do tego ruskiego Tolkiena. Na psa urok. Co do seriali. Na HBO Go oglądam drugi sezon rewelacyjnego serialu Tin Star (Gwiazda Szeryfa) z Timem Rothem.